Prestij Fotoğraf

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Prestij Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Prestij Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Prestij Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Prestij Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Prestij Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Prestij Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Prestij Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün belgeseli".


Prestij Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Prestij Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.


Prestij Fotoğraf ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Şile'de sahil çekimleri, orman çekimleri ve çok yakın bir mesafede bulunan Platomuzda sizlere eşsiz fotoğraf manzaraları sunuyoruz. "


Prestij Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Prestij Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Prestij Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Prestij Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Prestij Fotoğraf hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Prestij Fotoğraf bünyesinde en trend ve yeni çekim konseptlerini bulabilirsiniz. Düğün davetiyesi seçemediyseniz ve klasik davetiyeler size pek de çekici gelmiyorsa Save the Date çekimlerimizi deneyebilirsiniz. Size büyülü kareler yaratıyoruz ve siz de bu karelerle düğün tarihinizi sevdiklerinize ilan ediyorsunuz. Çekimlerimizi şehir dışında gerçekleştirdiğimizde ekstra ücret dahilinde VIP araç temin edebiliyoruz. Yine bu ve benzeri isteklerinizi bize önceden bildirmeniz gerekiyor."

Tüm Sorular

Prestij Fotoğraf Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir düğün fotoğrafçısı hizmetimizle çiftlerimizin mutluluklarına eşlik ediyoruz. İşimizi detayları dikkatle ele alarak yapmayı seviyoruz. Tam açılar, ışıkları doğru yakalama gibi ayrıntılar bizim için çok önemli. Böylece her çekim sonunda kaliteli ve özgün fotoğraf kareleriyle çiftlerimizi memnun ediyoruz. Bir daha tekrarı olmayan düğün davetinizde anılarınızı en iyi şekilde ölümsüzleştirerek sizlere sunmaya hazırız.

Deneyim

Ekibimiz oldukça deneyimli fotoğrafçılardan oluşuyor. Düğünlere ve fotoğrafçılığa dair pek çok yeniliği yakından takip ederek işlerimize yansıtıyoruz. Böylece ortaya tamamen size özel çalışmalar çıkıyor. Size her zaman yepyeni ve yaratıcı fikirler sunabilen, freelance bir ekibimiz var. Çekimlerimizin kapsamına göre dışarıdaki profesyonel fotoğrafçı ekip arkadaşlarımızdan destek alabiliyoruz. İletişime önem veriyor ve günün sonunda çiftlerimizi her daim mutlu ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul Anadolu yakası düğün fotoğrafçısı hizmetimizden bahsetmek gerekirse, çekimlerimizi dış mekanlarda, stüdyoda veya platoda gerçekleştirdiğimiz bilgisiyle başlayabiliriz. Çekimlerimiz genellikle 2- 4 saat sürüyor. Herhangi bir poz sınırlamamız yok. Prestij Fotoğraf olarak daha çok gün batımı ve akşam üstü fotoğraflarını tercih etsek de elbette seçimi çiftlerimize bırakıyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi, katalog ve konsept gibi çekimler de yapabiliriz.

Ekipman

Fotoğraf ve video çekimlerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için gerekli tüm ekipmanları temin edebiliriz. Donanımlarımızı güncel tutuyor ve ekipmanlarımıza sıklıkla yeni makineler kazandırıyoruz. Drone veya farklı ekipmanlarla çekim yapmak istediğinizde ya da diğer taleplerinizde sizden ricamız en az 1 hafta önce bize bilgi vermeniz. Özellikle Save the Date veya Trash Day gibi konsept çekimlerde farklı ekipmanlar kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Prestij Fotoğraf bünyesinde en trend ve yeni çekim konseptlerini bulabilirsiniz. Düğün davetiyesi seçemediyseniz ve klasik davetiyeler size pek de çekici gelmiyorsa Save the Date çekimlerimizi deneyebilirsiniz. Size büyülü kareler yaratıyoruz ve siz de bu karelerle düğün tarihinizi sevdiklerinize ilan ediyorsunuz. Çekimlerimizi şehir dışında gerçekleştirdiğimizde ekstra ücret dahilinde VIP araç temin edebiliyoruz. Yine bu ve benzeri isteklerinizi bize önceden bildirmeniz gerekiyor.

Erken ödeme ve erken rezervasyon ayrıcalıklarımızı duymadan düğün fotoğrafçınıza karar vermeyin. Sıradan olmak ve görmeye alışık olduğumuz fotoğraflar çekmek yerine sıra dışı bir görüntü yaratmak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Mutlu günlerinizi bir ömür unutulmaz kılmak için size hizmet vermeye hazırız. Prestij Fotoğraf fiyatlarımız ve erken rezervasyonda sağladığımız kolaylıklarla ilgili sorularınız için yandaki formu doldurabilir, sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prestij Fotoğraf Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Burcu & Alihan

Düğün Tarihi: 02.09.2022


En güzel kareleri yakalamışsınız ellerinize emeğinize sağlık arkadaşlar. hepinize teşekkür ederiz.

Merve & Hüseyin

Düğün Tarihi: 28.08.2022


Tüm ekibe teşekkür ederim.elinize sağlık. Fotoğraflar harika görünüyor.

Esra & Salih

Düğün Tarihi: 08.08.2022


SİZİNLE CALIŞMAK GÜZELDİ. EN MUTLU GÜNÜMÜZÜ ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİĞİNİZ İÇİN TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDERİM.

Cansu & Ahmet

Düğün Tarihi: 07.08.2022


Profesyonel bir çekim oldu bu kadarını beklemiyordum. teşekkür ederim ellerinize sağlık

Pınar & Akif

Düğün Tarihi: 10.07.2022


Ekibiniz ve mekanlarınız çok iyiydi. Elinize sağlık arkadaşlar

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 03.07.2022


Elimize sağlık. Ölümsüz bir gün yaşadık teşekkür ederiz

Zeynep & Ali

Düğün Tarihi: 18.06.2022


Çok mutluyum . fotoğraflara baktıkça daha da mutlu oluyorum . Çok iyisiniz herşey için teşekkür ederim

Gaye & Muzaffer

Düğün Tarihi: 05.06.2022


Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok mutlu bir gün geçirdik

Serap & Dursun

Düğün Tarihi: 22.05.2022


Her işi bir profesyonelin yapması gerekir ve sizde o işi hakkıyla yapanlarsınız. Dostlarıma tavsiye edeceğim bir isimsiniz. Elinize sağlık

Şule & Rıfat

Düğün Tarihi: 14.05.2022


Unutulmaz bir düğün ve eğlenceli bir fotoğraf çekimi yaşadık. Başarılı bir ekiple çalıştığımız için mutluyuz, teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.