Prestij Fotoğraf

0216 706 0278

E-posta Gönder

Prestij Fotoğraf

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Prestij Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Prestij Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Prestij Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Prestij Fotoğraf Hakkında

5 yılı aşkın bir süredir Pendik düğün fotoğrafçısı hizmetimizle çiftlerimizin mutluluklarına eşlik ediyoruz. İşimizi detayları dikkatle ele alarak yapmayı seviyoruz. Tam açılar, ışıkları doğru yakalama gibi ayrıntılar bizim için çok önemli. Böylece her çekim sonunda kaliteli ve özgün fotoğraf kareleriyle çiftlerimizi memnun ediyoruz. Bir daha tekrarı olmayan düğün davetinizde anılarınızı en iyi şekilde ölümsüzleştirerek sizlere sunmaya hazırız.

Deneyim

Ekibimiz oldukça deneyimli fotoğrafçılardan oluşuyor. Düğünlere ve fotoğrafçılığa dair pek çok yeniliği yakından takip ederek işlerimize yansıtıyoruz. Böylece ortaya tamamen size özel çalışmalar çıkıyor. Size her zaman yepyeni ve yaratıcı fikirler sunabilen, freelance bir ekibimiz var. Çekimlerimizin kapsamına göre dışarıdaki profesyonel fotoğrafçı ekip arkadaşlarımızdan destek alabiliyoruz. İletişime önem veriyor ve günün sonunda çiftlerimizi her daim mutlu ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul Anadolu yakası düğün fotoğrafçısı hizmetimizden bahsetmek gerekirse, çekimlerimizi dış mekanlarda, stüdyoda veya platoda gerçekleştirdiğimiz bilgisiyle başlayabiliriz. Çekimlerimiz genellikle 3-4 saat sürüyor. Herhangi bir poz sınırlamamız yok. Prestij Fotoğraf olarak daha çok gün batımı ve akşam üstü fotoğraflarını tercih etsek de elbette seçimi çiftlerimize bırakıyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klibi, katalog ve konsept gibi çekimler de yapabiliriz.

Ekipman

Fotoğraf ve video çekimlerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için gerekli tüm ekipmanları temin edebiliriz. Donanımlarımızı güncel tutuyor ve ekipmanlarımıza sıklıkla yeni makineler kazandırıyoruz. Drone veya farklı ekipmanlarla çekim yapmak istediğinizde ya da diğer taleplerinizde sizden ricamız en az 1 hafta önce bize bilgi vermeniz. Özellikle Save the Date veya Trash Day gibi konsept çekimlerde farklı ekipmanlar kullanabiliriz.

Ek Hizmetler

Prestij Fotoğraf bünyesinde en trend ve yeni çekim konseptlerini bulabilirsiniz. Düğün davetiyesi seçemediyseniz ve klasik davetiyeler size pek de çekici gelmiyorsa Save the Date çekimlerimizi deneyebilirsiniz. Size büyülü kareler yaratıyoruz ve siz de bu karelerle düğün tarihinizi sevdiklerinize ilan ediyorsunuz. Çekimlerimizi şehir dışında gerçekleştirdiğimizde ekstra ücret dahilinde VIP araç temin edebiliyoruz. Yine bu ve benzeri isteklerinizi bize önceden bildirmeniz gerekiyor.

Erken ödeme ve erken rezervasyon ayrıcalıklarımızı duymadan düğün fotoğrafçınıza karar vermeyin. Sıradan olmak ve görmeye alışık olduğumuz fotoğraflar çekmek yerine sıra dışı bir görüntü yaratmak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Mutlu günlerinizi bir ömür unutulmaz kılmak için size hizmet vermeye hazırız. Prestij Fotoğraf fiyatlarımız ve erken rezervasyonda sağladığımız kolaylıklarla ilgili sorularınız için yandaki formu doldurabilir, sayfanın altında yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.