Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Premium Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Premium Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Premium Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Premium Photography Sıkça Sorulan Sorular

Premium Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Premium Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Premium Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Premium Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Premium Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Premium Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Premium Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Premium Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Premium Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Premium Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Premium Photography Hakkında

En güzel düğün hatıraları için dış çekimler tasarlamaya hazırlanıyorsanız, alanında uzman bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak. Bu yüzden Premium Photography ailesi olarak sizi Fatih’teki ofisinde görüşmeye davet ediyoruz. Dilerseniz, öncesinde birkaç önemli detay ile sunduğumuz hizmetlerde söz edelim:

Bilmenizi isteriz ki hayallerinizi süsleyen güzel anları taçlandırmak için yenilikçi ve estetik bakış açımızla son derece hassas çalışmalar yapıyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde fark yaratmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Aldığımız eğitimler ve yılların getirdiği bilgi birikimi ile yetinmiyor, daha iyiyi hedefleyerek yenilikleri arıyoruz. Fotoğrafçılık sanatının trendlerini takip ediyor, yepyeni teknikler ve son teknoloji ekipmanlarla çekim hazırlıklarına başlıyoruz. Profesyonel ekibimizde herkesin bir uzmanlık alanı var. Bu yüzden görev paylaşımı da yaparak işimizde ustalıkla hareket ediyor; kadın bakış açısı ve el becerisini fark edebileceğiniz fotoğraf çekimler için fotoğraf sanatçımız Yağmur Hanım’la birlikte isteklerinizi dinliyoruz.

Gelelim, İstanbul dış mekan düğün çekimlerinize! Tercih ettiğiniz her fotoğraf çekimini gerçekleştirebilecek teknik alt yapı ve bilgiye sahibiz. Canlı renkleriyle dikkat çekecek fotoğraf kareleri için deklanşöre bastığımız mekanı özel olarak seçiyoruz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz, ışığınızın yansıdığı mekanlarda çekimler yapıyoruz. Ayrıca hikayeleriniz için tasarladığımız video çekimlerinin kalitesi ve her anı benzersiz oluyor. Save the date, trash day, düğün hikayesi, klip ve kısa film çekimleri için konsept hazırlıklarımız da var. Tarzınıza uygun çekim konsepti için yaptığımız çalışmalarda; tak, renkli çiçekler, bohem, vintage ve rustik tarzda aksesuarlar kullanıyoruz. Hazırlıklarımız tamamlandığında yakın çekimler, doğru çekim teknikleri ve doğallığı ön plana çıkarak kusursuz kareler biriktiriyoruz… Çekimler tamamlandığında birbirinden özel albümlerinizi hazırlıyoruz. Fotoğraflarınızın orijinal hali ve montajlı videolarınızı ise dijital ortamda teslim ediyoruz.

Fatih düğün fotoğrafçısı olarak tanıdığınız, Premium Photography iletişim formunu doldurarak şehrin en güzel köşelerinde çekim hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fatih Yavuz Selim Cad. Fatih/ istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.