Photographer Kaan Sadıçlar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Photographer Kaan Sadıçlar Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.000 TL

  • Teslim Süresi

    4 hafta

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

    4 hafta

Photographer Kaan Sadıçlar Özellikler

  • Dış Mekan Çekimi
  • Şehir Dışında Çekim
  • Yurt Dışında Çekim
  • Orijinal Kopya Teslim
  • Ekip

Photographer Kaan Sadıçlar Sıkça Sorulan Sorular

  • Çekim Türü

    Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


  • Ücret kriteriniz nedir?

    Değişiyor

Photographer Kaan Sadıçlar Hakkında

Vizyon sahibi bir bakış açısıyla en yaratıcı fikirlerin birleştiği nokta neresiyse biz de oradayız. Bendeniz Kaan Sadıçlar, profesyonel bir fotoğraf sanatçısıyım. Çok uzun yıllardır ilgi duyduğum bu alanda çalışmak benim için büyük bir mutluluk çünkü insan sevdiği bir işi yaptığında aradaki fark her halinden belli olmakla birlikte sonuçlarına da yandır. Üstelik sadece duyduğum ilgiyle de sınırlı kalmayıp kendimi geliştirmek için gereken her şeyi yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Sürekli değişen estetik yargılara uyum sağlayabilmek için dünya trendlerini takip edip uygulamayı ihmal etmiyorum.

Eğer bu yazıyı okuyup benimle tanışmak isteme sebebiniz Beşiktaş düğün fotoğrafçısı arayışınızsa doğru yerdesiniz. Alan olarak benimsediğim düğün ve çift fotoğrafçılığında daha iyi bir hizmet verebilmek için yıllar içerisinde benzer vizyonlara sahip olduğum bir ekip kurdum. Her biri alanında deneyimli ve yetenekli ekip arkadaşlarımla birlikte çalışarak sağlam adımlarla ilerliyoruz. Çiftlerimizin hayal ettiklerini karelere dökerek en mutlu anlarını ölümsüzleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul başta olmak üzere dış çekimler için aklınıza gelecek veya gelmeyecek pek çok şehir ve bölgeye gidebiliyoruz. Bu konuda sınır tanımamaktan yanayız v çiftlerimizin tüm özel isteklerini karşılamaya çalışıyoruz. Bu sayede hem onları memnun ediyor hem de fotoğrafları farklılaştırarak yenilik sağlıyoruz. Saymakla tabii ki bitmez ancak sadece birkaç örnek verecek olursak karma şekilde; Lavanta Bahçeleri, Adile Sultan, Kibrithane, Kuzguncuk, Akçakese, Salda Gölü ve daha fazlası.

Mekân seçimleri, konsept belirlenmesi, albüm türleri ve modellerinin kararı ve save the date çekiminde giyeceğiniz kostümlere varana kadar birlikte düşünüp planlıyoruz. Her şeyin mükemmel olması için elimizden geleni yapıyor ve düğün gibi son derece değerli bir günün hatıralarını en iyi şekilde yaşatıyoruz. Bu sebeple her detayı ile birlikte düğün fotoğraf albümü İstanbul’da kime emanet edilir diye soracak olursanız, tabii ki bize.

Photographer Kaan Sadıçlar ve ekibine ulaşmak, fiyat teklifi alıp paket detaylarını öğrenmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.