Pembe Düşler Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Pembe Düşler Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  6 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Pembe Düşler Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Pembe Düşler Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Tarihi mekan,doğa,sahil kenarı

Pembe Düşler Fotoğrafçılık Hakkında

Aşkınızın yansımasının masal tadında olmasına ne dersiniz?

Pembe düşlerinizi gerçekleştirdiğimiz için Pembe Düşler Fotoğrafçısı olarak adlandırdık kendimizi. Fotoğraf çekmeye moda fotoğrafçılığı yaparak başladım. Birçok modelle çalıştım.2012 yılından itibaren düğün fotoğrafçılığına merak sararak bu yönde çalışmalara başladım. İstanbul Küçükçekmece’de ekibimle beraber düğün ve nişan hazırlığı yapan çiftlerin mutlu günlerini beraber geçiriyoruz. Çiftlerle çalışmayı seviyorum heyecanlı ve mutluluk saçan gözlerindeki ışığı fotoğraflamak kadar güzel bir şey yok.

Sizin mutluluğunuz bizim için çok önemli yorulsanız bile yüzünüzün düşmesine izin vermeden dinamik bir şekilde çekimimize devam ediyoruz. Hatta ilk defa nişan fotoğraflarını çekerek tanıştığımız çiftlerle arkadaş olarak sonrasında düğün, balayı ve bebeklerinin fotoğraflarını çektik ve dost olduk.

Çekimlerimizden önce sizi dinleyerek sizi en iyi anlatan fotoğraf tarzımızı belirliyoruz. Herşey isteğiniz doğrultusunda ilerleyerek ister bohem ister klasik tarzda çekimler yapıyoruz. Soğuk ve sıcak tonlarda karelerle size aynı mekânda farklı tarzda fotoğraflarınızı sunuyoruz. Moda fotoğrafçılığı geçmişimden dolayı güzel pozlar vermeniz için doğru yönlendiriyor olacaksınız.

Konsept çekim yaparak aksesuar ve dekor kuruyoruz. Ağva ve Kilyos Plajına ışıklı ve çiçekli aşk kapıları kuruyor save the date çekimleri yapıyoruz. Belgrad Ormanı tarzındaki doğal alanlara giderek yeşillikler içine salıncak kuruyor ve çocuklar gibi eğlendiğiniz fotoğraflarınızı çekiyoruz. Kibrithane, Küçüksu Kasrı, Adile Sultan Kasrı gibi birçok yerde başarılı çekimler gerçekleştirdik. Kadın düğün fotoğrafçısı olarak ekibimle birlikte yurtiçi ve yurtdışında da istediğiniz yere gelerek fotoğraflarınızı aşkınız için aşk ile çekiyoruz.

Düğün evresinin masraflı olduğunu ve bütçenizin kısıtlı olduğunuz bildiğimizden dolayı minimum fiyat aralığımız 750-1000 TL aralığında değişerek bütçelere uygunluk sağlıyoruz. Çekimlerimiz sonrasında 6 hafta içinde fotoğraflarınızı orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Aşkınızı en iyi anlatan masal tadında fotoğraflar istiyorsanız yandaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.