Özlem Turan Photography

0850 241 1770

Özlem Turan Photography

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Levent Yıldız Photography
182 8 16

Küçükçekmece

Levent Yıldız Photography

Aşkınızı taçlandırmak için kararınızı verdiniz ve mutlulukla geçecek günler...

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

Düğün Hikayecim
85 13 10

Kadıköy

Düğün Hikayecim

Düğün Hikayecim… Sizin Hikayeniz… En mutlu gününüzde mutluluğunuzu paylaş...

Hakkında

Doğal, naif, modern. Düğün,doğum, bebek, aile fotoğrafçısı Özlem Turan
1974 yılında küçük bir kasabada doğan Özlem Turan Balçık, 1996 yılında ODTÜ İşletme'yi bitirip kendini kurumsal hayatın akışına bırakmıştı. Reklam ve pazarlama dünyasına girmişti. Çok yoğun bir tempoda iş hayatına devam ederken ve çoğu zaman hayatının ellerinden kaydığını hissederken, işi gereği fotoğraf dünyası ve fotoğrafçılar hep ön plandaydı. Sonunda eline bir fotoğraf makinesi alması kaçınılmazdı.

Kaderin aslında ağlarını yavaş yavaş ördüğünü, 2005 yılında profesyonel fotoğrafla tanışmasının ve 2008 yılında bebeğini kucağına alması ile fotoğraf yolculuğunun bebekler üzerine yoğunlaşmasının aslında bir sebebi olduğunu çook sonradan anlayacaktır. Bu kadar bilgi birikimi üzerine Özlem'in artık farklı bir bakış açısı, rafine bir tarzı vardır. Başına ne gelirse gelsin hayırlı olduğuna o zamandan beri derinden inanmaktadır.

Kurumsal hayattan miras kalan planlama alışkanlığı ile her çekimi projelendiren, çekeceği kareleri aklında ve kağıt üzerinde bin kez düşünen, buna rağmen fotoğraf makinesini eline her alışında kalbi pıt pıt atan Özlem, bu amatör ruhunu fotoğraf çekerken korumakta, işini geliştirir ve planlarken de 13 yıllık kurumsal hayat deneyiminden yararlanmaktadır. Fakat her ne kadar planlı olsa da, "hayat siz plan yaparken başınıza gelenlerdir" sözünde olduğu gibi, Özlem de, en güzel, en duygu yüklü karelerini en umulmadık, en beklenmedik, en doğal, en savunmasız anlarda yakaladığını ve yakalayacağını gayet iyi bilir.


Çekimlerinde doğal ışığı ve fotoğraflıyacağı kişilerin en rahat ettiği mekanlarda gerçekleştirmeyi tercih eden Özlem, tarzını naif, doğal ve modern olarak tanımlıyor.

Fotoğraf çekmenin teknik bilgiye ve donanıma sahip olduktan sonra çok basit olduğunu, önemli olanın duyguyu yakalamak olduğunu her zaman dile getiriyor. İyiliğe, iyi enerjiye, iyi düşünmeye, bebeklerin muhteşem pozitif ve bulaşıcı enerjisine ve tüm bu güzelliklerin tüm çekimi etkilediğine inanıyor.

Özlem'in düğün,doğum, bebek, çocuk, aile ve fotoğraflarına http://www.ozlemturan.com adresinde ve facebooktaki fan page'inden (http://www.facebook.com/pages/Istanbul-Turkey/Ozlem-Turan-Photography/207185547790) ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ozlem Turan

  • Telefon: 0850 241 1770

  • Adres: YokYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.