Özkan Karakuş Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özkan Karakuş Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özkan Karakuş Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özkan Karakuş Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özkan Karakuş Photography Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz fotoğraf stüdyomuz içerisinde önce sorunsuz bir çekim süreci yaşamak ardından da düşlerinizin somutlaştığı bir fotoğraf albümüne sahip olmak istiyorsanız Özkan Karakuş Photography’de sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Uzun zamandır profesyonel şekilde fotoğrafçılık sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Düğün fotoğraflarınıza farklı bakış açımızı katarak özgün bir içeriğe sahip çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir bakış açısı benimsiyor ve sizi en iyi anlatan atmosfer yakalamaya özen gösteriyoruz. Bilgisayar üzerinde yaptığımız efekt çalışmaları konusunda da oldukça başarılı olduğumuzu söylemek isteriz. Pratik çözümlerimizle hem beklentilerinizi karşılıyor hem de varsa aklınızda soru işaretleri görüşmelerimiz esnasında gideriyoruz.

Fotoğraf çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Gerekli notları alıyoruz. Yaptığımız çalışmalardan örnekler göstererek benzer görüntüleri isteyip istemeyeceğinizi danışıyoruz. Çekimlerde kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Genellikle doğal manzaraların kullanıldığı arka planları çekiyoruz. Stüdyo çekimleri de oldukça fazla yaptığımız çalışmalarımızdan bazıları. Çekimler bittiğinde istenilen görüntüleri elde etmiş bir şekilde stüdyomuzun yolunu tutuyoruz. Dijital ortamda görüntülerinizi düzenliyoruz. Genellikle koyu tonları tercih ettiğimiz konseptlerimizde sisli havalar, uçan kuşlar, siyah beyaz temalar, çam ağaçlarına yansıyan manzaralar gibi görsel düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise fotoğraflarınızı size teslim ederek mutluluklar diliyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamızın şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Sizinle tanışarak hayallerinizi süsleyen fotoğraf albümünü oluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Her detayı en ince ayrıntısına kadar incelediğimiz stüdyomuzda içinize sinen bir hizmet almak için sayfanın üst kısmında sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.