Özge Kınza Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özge Kınza Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Özge Kınza Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özge Kınza Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özge Kınza Photography Hakkında

Mutluluğunuzun gözlerinizden okunduğu hayatınızın en özel günlerinde kendi adımla kurduğum Özge Kınza Photography’de size eşlik etmekten mutluluk duyuyorum. Estetik bir bakış açısıyla sizi kadraja alıyor ve büyük bir keyifle deklanşöre basıyorum.

Fotoğrafçılığa olan tutkumu yıllar içerisinde aldığım eğitimlerle pekiştirerek mesleğim haline getirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Birbirine aşkla bakan çiftleri görünce içimde duyduğum sevinci mümkün olduğunca çalışmalarıma yansıtmaya özen gösteriyorum. Üstelik sadece çift çekimleri yapmıyor aynı zamanda model fotoğrafları da çekiyorum. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımla aramızda samimi bir bağ kuracağımıza inanıyorum.

Çekiminiz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyorum. Yaptığım çalışmalardan da bazı örnekler gösteriyorum. Nasıl bir konseptte olmanız gerektiğini, tarzınızı ve aşkınızın hikayesini dinliyorum. Size özel bir çekim planı oluşturuyorum. Kaliteli ekipmanlar kullandığım çekimlerinizde sizden sadece içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyorum. Doğallığınızın ön plana çıktığı karelerin daha içten ve samimi olduğunu düşündüğüm için gerekli gördüğüm kısımlarda size poz konusunda yönlendirmelerde bulunuyorum. Çekim mekanı olarak ihtişamlı bir kafesin içerisinde romantik fotoğraflar çekiyorum. Doğanın göz kamaştırdığı bir alan, ağaç dallarının arka fon olduğu bir duruş, sahil kenarı ve kumsallar İstanbul dış çekim mekanları arasında tercih ettiğim yerlerden bazıları olduğunu söyleyebilirim. Çekiminiz bittiğinde elde ettiğim görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyorum. Fotoğrafın atmosferine uygun tonlarda efekt düzenlemesi yapıyor, renk ayarlarıyla oynuyorum. Tüm hazırlıkları tamamladığımda ise fotoğraflarınızı size teslim ederek mutluluklar diliyorum.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Özge Kınza’nın şanslı çiftlerinden biri olmak ve çekim ücretlerini öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.