Özçekim Prodüksiyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Özçekim Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Özçekim Prodüksiyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Özçekim Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Özçekim Prodüksiyon Hakkında

Düğününüzü hatırlamak için ihtiyacınız olan fotoğrafları tam da hayal ettiğiniz gibi sahip olmaya ne dersiniz? Özçekim Prodüksiyon düşlerin gerçeğe dönüştüğü yer! İzin verin, mutluluğunuzu taçlandıralım!

Hayatınız boyunca hatırlamak istediğiniz değerli anları ölümsüzleştirmek için 2012 yılında sektöre giriş yaptık. Açıldığımız günden beri dikkat ettiğimiz ilk şey; çiftlerimizin memnuniyeti. Bunu her defasında sağlamak için titizlikle çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyor, istek ve ihtiyaçları ön planda tutuyoruz. Bugünün ve bu fotoğrafların sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için her detayın üstünde duruyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeleri yaratıcılığımızla birleştiriyor, ortaya benzersiz fotoğraflar çıkarıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak ve Mecidiyeköy fotoğrafçıları arasında doğru bir tercih yaptığınızı göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Çekimlerde kullandığımız ekipmanlarımız en yeni teknoloji ile oluşturuldu. Fotoğraf makinesi ve kameralarımızın çeşitliliği sayesinde save the date, trash day gibi dış çekimlerin yanı sıra düğün klibi ve düğün hikayesi gibi video çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz. Çekimler için tercih edilen mekana göre en uygun ekipmanı seçiyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Şişli düğün fotoğrafçısı olarak yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin pek çok şehrinde dış çekimlere imza atabiliyoruz. Tekrarı olmayan bu fotoğraflar için nerede olmak istiyorsanız, sizinle birlikte orada oluyoruz. Toplamda 3 kişilik bir ekip ile faaliyet gösteriyoruz. Ancak çekim mekanına ve çekim türüne göre bu sayıyı artırabiliyoruz.

Çekimlerin sonunda fotoğrafları büyük bir heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Bu yüzden fotoğrafınızın baskısı, kurgusu, montajı ve retouch çalışmalarını tamamlıyor ve maksimum 1 ay içinde çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Fotoğrafçılık alanında kendimizi sürekli geliştirme isteğimiz, fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde yalnızca düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmadık. Söz, nişan, kına, mezuniyet ve sünnet gibi özel günlerde de yanınızda olabiliyor, bu özel anları uzmanlıkla kaydediyoruz.

Daha önce düğün fotoğrafçılığını yapmış çiftlerimizin yüzündeki mutluluğu sizlerde de görmek istiyoruz. Eğer siz de bu eşsiz fotoğraflar için bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Otello Kamil Sok. Yaşar Apt. No:4 D:5 Mecidiyeköy,Şişli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.