Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Özçekim Prodüksiyon

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Özçekim Prodüksiyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Özçekim Prodüksiyon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Özçekim Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

Özçekim Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Özçekim Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Özçekim Prodüksiyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Özçekim Prodüksiyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Özçekim Prodüksiyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Özçekim Prodüksiyon şehir dışında hizmet veriyor.

Özçekim Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Özçekim Prodüksiyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Özçekim Prodüksiyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Özçekim Prodüksiyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Özçekim Prodüksiyon Hakkında

Düğününüzü hatırlamak için ihtiyacınız olan fotoğrafları tam da hayal ettiğiniz gibi sahip olmaya ne dersiniz? Özçekim Prodüksiyon düşlerin gerçeğe dönüştüğü yer! İzin verin, mutluluğunuzu taçlandıralım!

Hayatınız boyunca hatırlamak istediğiniz değerli anları ölümsüzleştirmek için 2012 yılında sektöre giriş yaptık. Açıldığımız günden beri dikkat ettiğimiz ilk şey; çiftlerimizin memnuniyeti. Bunu her defasında sağlamak için titizlikle çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyor, istek ve ihtiyaçları ön planda tutuyoruz. Bugünün ve bu fotoğrafların sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için her detayın üstünde duruyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeleri yaratıcılığımızla birleştiriyor, ortaya benzersiz fotoğraflar çıkarıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak ve Mecidiyeköy fotoğrafçıları arasında doğru bir tercih yaptığınızı göstermek için sabırsızlanıyoruz.

Çekimlerde kullandığımız ekipmanlarımız en yeni teknoloji ile oluşturuldu. Fotoğraf makinesi ve kameralarımızın çeşitliliği sayesinde save the date, trash day gibi dış çekimlerin yanı sıra düğün klibi ve düğün hikayesi gibi video çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz. Çekimler için tercih edilen mekana göre en uygun ekipmanı seçiyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Şişli düğün fotoğrafçısı olarak yalnızca İstanbul’da değil Türkiye’nin pek çok şehrinde dış çekimlere imza atabiliyoruz. Tekrarı olmayan bu fotoğraflar için nerede olmak istiyorsanız, sizinle birlikte orada oluyoruz. Toplamda 3 kişilik bir ekip ile faaliyet gösteriyoruz. Ancak çekim mekanına ve çekim türüne göre bu sayıyı artırabiliyoruz.

Çekimlerin sonunda fotoğrafları büyük bir heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Bu yüzden fotoğrafınızın baskısı, kurgusu, montajı ve retouch çalışmalarını tamamlıyor ve maksimum 1 ay içinde çiftlerimize orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Fotoğrafçılık alanında kendimizi sürekli geliştirme isteğimiz, fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde yalnızca düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmadık. Söz, nişan, kına, mezuniyet ve sünnet gibi özel günlerde de yanınızda olabiliyor, bu özel anları uzmanlıkla kaydediyoruz.

Daha önce düğün fotoğrafçılığını yapmış çiftlerimizin yüzündeki mutluluğu sizlerde de görmek istiyoruz. Eğer siz de bu eşsiz fotoğraflar için bizi tercih etmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres::

    Otello Kamil Sok. Yaşar Apt. No:4 D:5 Mecidiyeköy,Şişli/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.