Öz Prodüksiyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Öz Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Öz Prodüksiyon Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Öz Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Öz Prodüksiyon Hakkında

Düğün sürecinizde aşkınızı fotoğraf karelerine dönüştürerek yıllarca saklayabileceğiniz hatıralara dönüştürmek ister misiniz?

İstanbul’un Üsküdar mevkiinde Öz Prodüksiyon olarak hizmet veriyoruz. Düğün fotoğrafçınız olmak için yıllardır hizmet veriyoruz. Özcan Özgün önderliğinde profesyonel ve son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanıyor, kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla düğün fotoğraf paketleri sunuyoruz. Avantajlı fiyatlarımız sayesinde her çiftin düğünü için özel fotoğraflara sahip olmasını sağlıyoruz.

Çift memnuniyetine dayalı olan hizmet anlayışımızda her aşamaya beraber karar veriyor, fikir birliği sağlıyoruz. Fotoğraf çekim mekânı, çekim türünü mevsim ve düğün konseptine bağlı olarak belirliyoruz. Böylece muhteşem bir uyum içinde fotoğraf albüm ve düğününüz gerçekleşiyor. Düğün esnasında çekilen fotoğraf ya da dış mekân fotoğraf çekimlerinde birçok farklı teknik ve poz çalışmamız bulunuyor. Beraber trendleri araştırıyor, bu konuda sosyal medyanın gücünden de yararlanıyoruz.

Jimmy Jip ile düğün çekimi gerçekleştiriyoruz. Böylece özel günlerinizde geniş bir açıdan tüm seremoniyi kayıt altına alıyor, eğlendiğiniz dakikaları kaçırmanızı istemiyoruz.

Düğününüz için kısa bir film çekebilir, yıllar sonra çocuklarınızla bu keyifli filmi izleyebilirsiniz. Evlendiğiniz anlarla ilgili birçok anı biriktirmek ilerde bu günleri yâd etmenizi sağlayacak
Bazen doğum fotoğraflarında bebeklerinizde ilk buluştunuz anı ölümsüzleştiriyor bazen ise nişan ve söz merasimlerinde deklanşöre basıyoruz. Bu anlamlı günde çektiğimiz fotoğrafları da istenilen ebat ve boyutlarda teslim ediyor, kaliteli baskı makinaları kullanıyoruz.

Kurumsal etkinlik, ürün tanıtımı, katalog çekimi ve birçok profesyonel işi de Öz Prodüksiyon ekibiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikçi, dinamik, iletişim gücü yüksek bir fotoğrafçıyla çalışmak sizi rahatlatacak. Gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilir, mutluluğu sığdırdığımız fotoğraf karelerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Sizi çok bekletmeden fotoğraf albümünü teslim edeceğiz. Üstelik tüm fotoğrafları da dijital ortamda sizle paylaşıyoruz.

Öz Prodüksiyon adresiyle iletişim kurmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları Öz Prodüksiyon Özcan Özgün ve ekibi cevaplamak için hazır!

İletişim

 • Adres:

  Şemsi Efendi Sk. No:10, Beylerbeyi Mahallesi, 34676 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Öz Prodüksiyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.