Orient Fotoğraf Ajansı

1

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Ajans Red
91 11 182

Bakırköy

Ajans Red

1.500-2.000 TL
Ajans Love
25 5 8

Güngören

Ajans Love

1.500-2.000 TL
Asiye Benli Photography
83 4

Eyüp

Asiye Benli Photography

1.500-2.000 TL

Hakkında

Biz Kimiz

İçinde görüntü yönetmeninden dijital pazarlama uzmanına kadar, nitelikli işler yapan eğitimli çalışanların ortak noktada buluşturulduğu interaktif bir fotoğraf ajansıyız.

Neler Yapıyoruz

Evlilik hikayeleri çekimi, çiftlere, kişilere ve kurumlara özel her aşamasına birlikte karar verdiğimiz fotoğraf ve film çekimleri.

Nasıl Çalışıyoruz

Kimi zaman tüm gün kurgulanarak fotoğraflarla hikayeleştiriliyor; kimi zaman birlikte belirlediğimiz mekan ve tarihte özel çekimler yapılıyor.

Çekimleri nerelerde yapıyoruz

Dilerseniz kuaförde başlayıp, evlerinizde devam ediyor sonrasında ise İstanbul'da ya da Türkiye'de çokça alternatif bulunan çekim mekanlarından birinde devam ediyoruz.

Çekim Paketleri

Çekim süresine doğrudan paketlerle sınırlandırma koymuyor, çekim günü neler yapacağımıza dair tüm programı birlikte hazırlıyoruz. En çok tercih edilenlere göre oluşturduğumuz paketleri internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Albüm paketleri

Standart kalitenin üstünde çokça albüm ölçü ve baskı alternatiflerine sahibiz. Dilerseniz uluslar arası standartlarda, sanat galerilerinde kullanılan en iyi fine art baskıları da hazırlayabiliyoruz.

Stüdyo Çekimi

Evlilik çekimlerinizden sonra istediğiniz özel çekimleri stüdyomuzda yapıyoruz. Bu çekimlerde beğendiğiniz ve istediğiniz türde fotoğrafları çektirebileceğiniz gibi bizim zevkimize de bırakabiliyorsunuz.

Evlilik Filmleri

Evlilik Belgeseli ve filmleri çekim programını hazırlamadan önce ön görüşmede yönetmenimizle birlikte toplantı yapıyor ve nasıl bir film hazırlayacağımıza dair birlikte program hazırlıyoruz. Hazırladığımız senaryo üzerinden çekimler yapabileceğimiz gibi günün belgeselini de çekebiliyoruz.

Ekipmanlarımız

Stüdyomuzda dünyanın en iyi ışık kalitesini veren profoto marka ışık ekipmanları, Canon Fotoğraf Makineleri ve L serisi profesyonel lensleri kullanılıyoruz. Dış çekimler de kullanabileceğimiz çok sayıda aydınlatma sistemlerine sahibiz.

Önceden görüşmeli miyiz?

Yaptığımız çekim sizlere özel ve detayları önemli olduğu için çekim gününden önce mümkünse bir veya iki defa görüşmek bizim sizi tanımamıza sizin de bizi tanımazına fayda sağlayacaktır.

Çözüm ortaklarımız

Anlaşmalı olduğumuz kurumlarla evlilik öncesi ihtiyaçlarınıza birlikte cevap bulabileceğimiz bir ağa sahibiz. Memnuniyetin en önemli öncelik olduğu bu çözüm ortaklığı ağından yine size özel indirimlerle faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ortaklarımız için "Anlaşmalı Kurumlar" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İletişim

Çağlar Moğultay

Askin Kurtaran

 • Adres: Cumhuriyet Mah. Papatya 1 Residance K:4 No:50 Beylikdüzü Mevkii, Esenyurt

Orient Fotoğraf Ajansı Yol Haritası

1 yorum


G&E

Gülşen & Ercüment

Düğün Tarihi: 15.01.2015

“Hayatımızın en anlamlı günü için hazırlıklarımız başlamıştı ve işin en önemli kısmı da şüphesiz ki fotoğraftı. Çünkü her şey bittiğinde o güne ait elimizde kalacak tek somut gerçeklerimizdi fotoğraflar.
Fotoğraf konusunda üst üste gelen tonla aksiliğin ardından Çağlar Bey ve Orient Fotoğraf...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.