Orient Fotoğraf Ajansı*

Orient Fotoğraf Ajansı
Biz Kimiz

İçinde görüntü yönetmeninden dijital pazarlama uzmanına kadar, nitelikli işler yapan eğitimli çalışanların ortak noktada buluşturulduğu interaktif bir fotoğraf ajansıyız.

Neler Yapıyoruz

Evlilik hikayeleri çekimi, çiftlere, kişilere ve kurumlara özel her aşamasına birlikte karar verdiğimiz fotoğraf ve film çekimleri.

Nasıl Çalışıyoruz

Kimi zaman tüm gün kurgulanarak fotoğraflarla hikayeleştiriliyor; kimi zaman birlikte belirlediğimiz mekan ve tarihte özel çekimler yapılıyor.

Çekimleri nerelerde yapıyoruz

Dilerseniz kuaförde başlayıp, evlerinizde devam ediyor sonrasında ise İstanbul'da ya da Türkiye'de çokça alternatif bulunan çekim mekanlarından birinde devam ediyoruz.

Çekim Paketleri

Çekim süresine doğrudan paketlerle sınırlandırma koymuyor, çekim günü neler yapacağımıza dair tüm programı birlikte hazırlıyoruz. En çok tercih edilenlere göre oluşturduğumuz paketleri internet sitemizden inceleyebilirsiniz.

Albüm paketleri

Standart kalitenin üstünde çokça albüm ölçü ve baskı alternatiflerine sahibiz. Dilerseniz uluslar arası standartlarda, sanat galerilerinde kullanılan en iyi fine art baskıları da hazırlayabiliyoruz.

Stüdyo Çekimi

Evlilik çekimlerinizden sonra istediğiniz özel çekimleri stüdyomuzda yapıyoruz. Bu çekimlerde beğendiğiniz ve istediğiniz türde fotoğrafları çektirebileceğiniz gibi bizim zevkimize de bırakabiliyorsunuz.

Evlilik Filmleri

Evlilik Belgeseli ve filmleri çekim programını hazırlamadan önce ön görüşmede yönetmenimizle birlikte toplantı yapıyor ve nasıl bir film hazırlayacağımıza dair birlikte program hazırlıyoruz. Hazırladığımız senaryo üzerinden çekimler yapabileceğimiz gibi günün belgeselini de çekebiliyoruz.

Ekipmanlarımız

Stüdyomuzda dünyanın en iyi ışık kalitesini veren profoto marka ışık ekipmanları, Canon Fotoğraf Makineleri ve L serisi profesyonel lensleri kullanılıyoruz. Dış çekimler de kullanabileceğimiz çok sayıda aydınlatma sistemlerine sahibiz.

Önceden görüşmeli miyiz?

Yaptığımız çekim sizlere özel ve detayları önemli olduğu için çekim gününden önce mümkünse bir veya iki defa görüşmek bizim sizi tanımamıza sizin de bizi tanımazına fayda sağlayacaktır.

Çözüm ortaklarımız

Anlaşmalı olduğumuz kurumlarla evlilik öncesi ihtiyaçlarınıza birlikte cevap bulabileceğimiz bir ağa sahibiz. Memnuniyetin en önemli öncelik olduğu bu çözüm ortaklığı ağından yine size özel indirimlerle faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve ortaklarımız için "Anlaşmalı Kurumlar" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
G&E Gülşen & Ercüment Düğün Tarihi: 15/01/2015

“Hayatımızın en anlamlı günü için hazırlıklarımız başlamıştı ve işin en önemli kısmı da şüphesiz ki fotoğraftı. Çünkü her şey bittiğinde o güne ait elimizde kalacak tek somut gerçeklerimizdi fotoğraflar. Fotoğraf konusunda üst üste gelen tonla aksiliğin ardından Çağlar Bey ve Orient Fotoğraf ekibiyle tanıştık. Yanına gittiğimizde güzel bir düğün albümümüz olur mu konusunda çok umutsuz ve tedirgindik; yanından ayrıldığımızda ise umutlu ve sıfır tedirginlik vardı. Sonra çekim günü kuaförden başlayan çekimimiz Çağlar Bey’in önerdiği mekanlarda devam etti ve sonra ne o çekmeye doydu ne de biz çektirmeye; ama itiraf etmeliyiz ki günün sonunda ‘yeter mi?’ acaba diyen yine biz olduk. Hiçbir isteğimize karşı çıkmadı, hiçbir şeyin içimizde ukde kalmasına izin vermedi ve günün sonunda yorgun ama çok mutlu ayrıldık. Şunu çok açık yüreklilikle söyleyebiliriz ki Çağlar Bey hep pozitif ve enerji veren, sempatik, aileden biri gibi hissettiren kişiliği yanında fotoğraf konusunda da çok donanımlı ve çok ciddi bir yeteneğe sahip. İnanıyoruz ki Orient Fotoğraf sizinle dünya çapında bir isim olacak, çünkü bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz. Ekibinize ve size sonsuz teşekkürler ediyoruz ve inşallah bebek fotoğraflarımızda tekrar görüşmek üzere diyoruz. Şimdilik Hoşça kalın, sizi seviyoruz… NOT: Yazımızı okuyan herkesin bizim gibi yanlış yapmadan doğruyu yani Çağlar Bey’i bulmasını yürekten diliyoruz ;) SEVGİLERİMİZLE GÜLŞEN & ERCÜMENT”

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Orient Fotoğraf Ajansı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Orient Fotoğraf Ajansı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap