Orfo Digital

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Konsept çekim, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Yağmur Ergün Photography
10 1

Esenyurt

Yağmur Ergün Photography

1.000-1.500 TL
Ekol Photography
16

Bahçelievler

Ekol Photography

1.000-1.500 TL
Fotonet Fotoğrafçılık
130 9 10

Küçükçekmece

Fotonet Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL

Hakkında

Orfo Digital kalitesi ile hayatınızın en mutlu günlerini son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve yaratıcı ekibimiz tarafından kayıt altına alıyor ve ölümsüzleştiriyoruz!

1975 yılından beri hizmet verdiğimiz sektörde 40 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz. 1982 ve 1986 yıllarında iki fotoğraf stüdyosu açtıktan sonra 90’lı yıllarda İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları arasına girdik. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra doğum fotoğrafçılığı, mezuniyet çekimleri ve sünnet düğünü çekimleri gibi alanlarda da hizmet veriyoruz. Stüdyoda çekim yaptığımız gibi dış mekânlarda da düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Gelin ve damat adayları düğünlerinde pek çok şeyi aynı anda düşünüp bir yandan her şey yolunda mı diye kontrol ederken bir yandan da eğleniyorlar. Haliyle bu sırada düğünün bazı anlarında yaşananları kaçırabiliyorsunuz. Orfo Digital olarak düğününüzü HD şekilde kayıt altına alıyoruz ve aradan yıllar geçse de düğününüzde yaşanan her anı en kaliteli şekilde izleme fırsatına sahip oluyorsunuz. Yaptığımız dış mekân çekimlerinde İstanbul düğün fotoğraf çekim mekanları arasında en beğendiklerinizi tercih ediyoruz. Çiftler genellikle sahil kenarında hoş bir deniz manzarasında, doğayla iç içe bir ortamda yeşillikler içinde ya da İstanbul’un tarihi güzelliklere sahip mekânlarında çekip yapmak istiyorlar. Tüm bu mekânlarda daha önce çekimler yaptık ve en güzel pozları yakalayacağımız noktalara oldukça hakimiz. Save the date, düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve trash day gibi pek çok farklı türde çekim yapıyoruz. Tüm bu geniş hizmet yelpazemiz içinden kendinize en uygun olanları tercih etme hakkına sahipsiniz.

Hayatınızın en güzel anlarını kayıt altına almak için Orfo Digital’i tercih ediyorsanız ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları içinden en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Cahit Dilber

 • Adres: Fatih Mahallesi Kordonboyu Caddesi No:6/B Büyükçekmece / İstanbul

Orfo Digital Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.