Ömer Faruk Uçak Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ömer Faruk Uçak Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ömer Faruk Uçak Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ömer Faruk Uçak Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ömer Faruk Uçak Photography Hakkında

Düğün fotoğrafçısı çiftlerin hayatlarındaki en önemli anları ölümsüzleştiren kişidir. Bu yüzden belki de fotoğrafçılık sektöründeki en zorlu ve riski en çok olan fotoğrafçılık türüdür. Telafisi olmayan bugünde hataya yer yoktur. Tüm bunların bilinciyle, gerekli özveriyi, özeni ve değeri vererek mutluluğunuzu yarınlara aktarmak için hizmet vermeye başladık. Gelin, kalitemiz ve profesyonelliğimiz ile tanışın!

2010 yılında hobi olarak başladığımız fotoğrafçılığı 2011 yılında profesyonelliğe döktük. 2011 yılından beri ise sayısız çiftin mutluluğunu ölümsüzleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz binlerce çekimlerde de yüzünüzdeki gülümsemeyi amaçladık. Bunu başarmış olmak ve son derece keyifli çekimlere imza atmak, bizi işimize çok daha sıkı bir şekilde sarılmamızı sağlıyor.

Deklanşöre bastığımız ilk günden beri kendimizi sürekli geliştiriyor, kalite standardımızı hep daha yukarıya çekmeyi hedefliyoruz. Beykoz düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isim olmak için hassasiyetle çalışıyor, tüm detayların üstünde duruyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak adına istek ve ihtiyaçlarınıza önem veriyor, kendinizi rahat ve özgür hissedeceğiniz fotoğraflar çekiyoruz. Basma kalıp fotoğraflar yerine bakış açımız ve yaratıcılığımızı kullanıyor, son derece modern ve benzersiz işler çıkarıyoruz. Tecrübemize ve bilgi birikimlerimize güvenin!

Dış çekimlerde ise detaylı bir araştırma yapıyor, çiftlerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak birçok güzel yer öneriyoruz. İstanbul dış çekim mekanları arasından hangisini seçerseniz seçin, kaliteli ekipmanlarımız, sanatsal bakış açımız ve deneyimlerimiz ile eşsiz karelere sahip olacaksınız.

Sadece fotoğraflarınız çekmekle kalmıyor, düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi çeşitli video klipler de oluşturabiliyoruz. Aşkınızı en sade ve doğal haliyle fotoğraf ve videolara aktaracak, seneler sonra izlediğinizde bile aynı duyguları yaşamanızı sağlayacağız.

Eğer düğün fotoğraflarınız için bugüne kadar kalitesini en iyi şekilde ispatlamış bir düğün fotoğrafçısı tercihinde bulunmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Çavuşbaşı Çiftlik Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. No:3 Beykoz \ İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.