Omer Berk Sarac

E-posta Gönder

Omer Berk Sarac

Omer Berk Sarac Hakkında

Kıymetli ve özel anlarınızı, organizasyon ve davetlerinizi Ömer Berk Saraç ile kaydedebilirsiniz. En kıymetli günlerin vazgeçilmez hizmetlerinden biri fotoğrafçılık ve video hizmetleridir. Burada istediğiniz düzeylerde ve şekillerde fotoğrafçılık hizmetleri alabilirsiniz. Herkese göre değişen özelliklerde hizmetler burada verilmektedir. Sizlerde yer alan bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Düğün belgeselleri, düğün videoları düğün hikayeleri düğün klipleri gibi çok çeşitli hizmetler burada verilmektedir. Bu tip hizmetleri istediğiniz organizasyon ve özel davetler içinde alabilirsiniz. Yer alan tecrübeli ekipler ve profesyonel ekipmanlar müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. İletişime geçerek yer alan hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilir ve istediğiniz hizmetleri elde edebilirsiniz. Tanıtım çekimleri ve mekan, manzara çekimleri de gerçekleştirilmektedir.

İletişim

Omer Berk Sarac Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ay

Ayça

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Gayet rahat olduğumuz ve sıkılmadığımız firma sahibinin bizi oldukça rahatlattığı bir ortam oluştu oldukça eğlendik çekimler esnasında, 1 mekanda dış çekim yapıldı ve hd kalitesi ile sağlandı çekimlerim kesinliikle tercih edlmeli.

G&O

Gozde & Oğuz

Düğün Tarihi: 06.06.2015


Ömer Berk Saraç... Gerçekten Allah'ın sevilen çiftlerinden biri olduğumuza dair en iyi kanıtlardan biri. Bir insanın enerjisi bu kadar mı yüksek olur? Save the date çekimlerimizi ve düğün çekimlerimizi beraber yaptık. Inanılmaz güzel kareler yakaladı ki ben gelin olarak gerginlikten poz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.