Odeon Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Odeon Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Odeon Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Odeon Photography Sık Sorulan Sorular

Odeon Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Odeon Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Odeon Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Odeon Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Odeon Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Odeon Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Odeon Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Odeon Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Odeon Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Odeon Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Odeon Photography Hakkında

Hayatın en güzel ve özel anları için çalışıyor ve bunları benzersiz ve kendimize özgü bir biçimde ölümsüzleştiriyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir fotoğrafçılık sektöründeyiz ve Odeon Photography markasını her geçen gün daha da ileriye taşıyor, harika işlere imza atıyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Eyüp’teki fotoğrafçılar arasında yer alıyoruz ve Veysel Karani Caddesi’ndeki ofisimizde konuklarımızı ağırlıyoruz. Burada 6 kişilik sağlam bir ekibe sahibiz ve ekipteki herkes işini severek yapan profesyonel fotoğraf tutkunlarından oluşuyor.

Çok yönlü bir fotoğraf markası ve dolayısıyla ekip olduğumuz için mesleğimizin tüm gerekliliklerini yerine getirebiliyor, pek çok farklı alanda da hizmet veriyoruz. Başta en özel günlerden düğün olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, doğum çekimleri, yeni doğan ve bebek çekimleri, sünnet çekimleri ve benzeri özel anların her birinde ailelerin ve çiftlerin yanındayız. Düğünler ve onları ilgilendiren özel organizasyonlardan bahsetmek gerekirse bu konuda tecrübelerimizden faydalanarak onlara harika bir hizmet sunuyoruz. Paketler hazırlıyor ve burada onlara sunduğumuz tüm hizmetleri detaylı şekilde aktarıyoruz. Zevke ve bütçe göre paketler arasından seçimlerini yapabiliyorlar.

Nur Akyüz’ün baş fotoğrafçı olarak yer aldığı çekimlerimizin türüne ve gerekliliğine göre ekip sayısına karar veriyoruz. Seçilen mekanda çiftlerimizle birlikte saatlerimizi harcıyor, onları rahat hissettirip eğlenceli bir atmosfer oluşturarak neşeli ve doğal pozlar yakalayabiliyoruz. Bu da sonrasında albümlerimize ve videolarımıza yansıyor. Yeri gelmişken söyleyelim kamera çekimleri yaparak kısa veya uzun düğün hikayeleri de oluşturabiliyoruz. Drone kamera da dahil olmak üzere çok sayıda kaliteli son teknoloji bir ekipmana sahibiz.

Kısacası biz Odeon Photography markamızla ve Nur Akyüz eşliğinde çiftlerimiz için her ayrıntıyı düşünüyoruz. Eğer Eyüp'te fotoğrafçı arayışınıza bir son vermek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Veysel Karani Cad. Karadolap Mah. Metal İş Blokları 22. Blok nNo :70 D:7 Karadolap, Eyüp/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Odeon Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.