O Benim Aşkım

E-posta Gönder

  • Sultangazi, İstanbul.

Ekiple Tanışın

O Benim Aşkım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

O Benim Aşkım Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

O Benim Aşkım Sık Sorulan Sorular

O Benim Aşkım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

O Benim Aşkım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


O Benim Aşkım hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

O Benim Aşkım aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".


O Benim Aşkım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

O Benim Aşkım düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


O Benim Aşkım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, O Benim Aşkım şehir dışında hizmet veriyor.


O Benim Aşkım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

O Benim Aşkım ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

O Benim Aşkım Hakkında

Düğün fotoğrafçılığı denince aklan gelen bir marka ve şimdiye kadar sayısız çiftin heyecanına ortak olmuş bir ekip olarak sizin de en mutlu gününüzü ölümsüzleştirmeyi çok isteriz. Stüdyomuz O Benim Aşkım İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilen kocaman bir ekibe sahip. Her biri alanında uzman ve farklı yeteneklere sahip kadromuz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyoruz. Düğün fotoğrafçılığı başta olmak üzere; nişan ve diğer özel günler, bebek ve çocuk, aile ve doğum öncesi gibi pek çok güzel hatıra için çekimler yapıyoruz.

Düğün fotoğrafları için her bütçeye ve zevke hitap eden paketler belirliyoruz. Çiftlerimizin seçimine sunduğumuz bu paketler içerisinde ise; 1 buçuk saatten tüm güne kadar çekiş süresi, albüm modelleri ve türleri, video çekimleri ve mekanlar gibi pek çok değişken mevcut. Paket seçimini ne olursa olsun çekilen fotoğrafların tamamının orijinal kopyalarını DVD içerisinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Bize dair bilmeniz gereken bir diğer önemli özellikten de bahsetmek isteriz. İstanbul haricinde de işini en az bizim kadar iyi yapan temsilciliklerimiz var ve bu sayede ülkenin dört bir tarafında yaşayan ve bizimle çalışmak isteyen çiftlerimize en hızlı şekilde geri dönüş yapabiliyoruz. Peki, bu iller hangileri? Ankara, İzmir, Denizli, Edirne, Ordu, Kütahya, Eskişehir, Gaziantep, Samsun, Amasya, Tokat, Balıkesir, Antalya olarak sıralayabiliriz ve inanıyoruz ki diğer illerde de zamanla temsilciliklerimiz olacaktır. Eğer bulunduğunuz ilde bir temsilciliğimiz yoksa hiç mi hiç üzülmeyin, siz yine de bize ulaşın ve biz size en yakın ekibimizle iletişime geçebilmeniz için yardımcı olalım.

Paketlerimiz, kampanyalarımız, indirimlerimiz ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi almak için bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Size en iyi hizmeti verecek ve İstanbul düğün fotoğrafı mekanları için yönlendirme yapacak bir ekiple çalışmak isterseniz, O Benim Aşkım ailesi olarak buradayız!

İletişim

  • Adres:

    Eski Edirne Asfaltı 1. Cebeci Sultançiftliği Tramvay Durağı Karşısı No: 661/A Stüdyo AHMET Sultangazi / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.