Nurbanu Girit Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Nurbanu Girit Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nurbanu Girit Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nurbanu Girit Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Nurbanu Girit Photography Hakkında

Özel günlerinizi sanatsal değeri yüksek ve estetik bir bakış açısıyla harmanlanan bir albümle ömür boyu saklamak isteyen bir çiftseniz İstanbul’da hizmet verdiğim Nurbanu Girit Photography’de sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Profesyonel bir şekilde uzun yıllardır fotoğraf sanatçılığı yapıyorum. Zaman içerisinde aldığım eğitimler ve çiftlerle yaptığım çalışmalardan kazandığım deneyimler doğrultusunda birbirinden güzel fotoğraflar çekiyor ve hayatınızı ölümsüzleştiriyorum. Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek isteklerinizi iyi analiz ediyor ve size özel konseptlerimle stresten uzak keyifli bir çekim sürecinin ardından hayalini kurduğunuz karelerden çok daha fazlasını karşınıza çıkarıyorum.

Çekiminiz öncesi sizinle bir araya gelerek hizmet almak istediğiniz kategorinin ne olduğunu konuşuyoruz. Dış çekim yaptırmak isteyen bir çiftseniz aklınızdaki konseptleri tüm ayrıntılarıyla dinliyorum. Yaptığım çalışmalardan da bazı örnekler göstererek hizmet kalitem hakkında fikir edinmenizi sağlıyorum. Her zaman en iyisini yapma isteğim ve işime duyduğum tutkuyla sizin tarzınıza uygun bir konsept belirliyor ve çekim planı oluşturuyorum.

Dış çekimlerde en çok üzerinde durulan konulardan biri yer tercihi oluyor. İstanbul dış çekim mekanları arasında yer alan herhangi bir alanda rahatlıkla çekim yapıyorum. Arka fonun manzaralı bir yer oluşu her zaman en çok dikkat edilen şeylerin başında geliyor. Çekimlerde içinizden geldiği gibi olmanızı ve rahat davranmanızı istiyorum. Kaliteli ekipmanlar kullanarak sizi farklı açılardan çekiyorum. Elde ettiğim tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyorum.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçısı Nurbanu Girit Photography markasının şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak benimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın. Objektifimle mutluluğunuzu kayıt altına almak için sabırsızlanıyorum.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.