Nüans Ajans*

Nüans Ajans
Nüans Ajans sadece düğün fotoğrafları üzerine eğitimler almış ekibiyle, yenilikçi vizyonuyla, profesyonelliğini ilk iletişimde hissedeceğiniz doğru adres. Ekipmanlarımız : Sony A7r2 Canon 5dm3 Canon 7dm2 Godox flaş seti Zyhun crane Djı mavic pro Çeşitli Lens

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
E&Ö Esra & Ömer Düğün Tarihi: 12/08/2017

Çekimler çok eğlenceli geçti , ilgili ekip gayet iyi anlaştık. Her konuda yardımcı olmaya çalıştılar ve en önemlisi istediğimizden daha güzel pozlar çekildi . O kadar araştırdığımız firma içerisinden fiyat ve çekim yapılan yer açısından da en uygunu nüans ajans oldu . Kısacası herkese tavsiye ederim, düğün çekimlerinize buraya uğramadan karar vermeyin derim ;)

E&Y Esra & Yasin Düğün Tarihi: 08/05/2016

Gayet iyi ve ilgililer, iyi ki seçmişim.emeği geçen herkese teşekkürler

E&M Elif & Mesut Düğün Tarihi: 19/05/2017

Nüans Ajans Ile Nişan Çekimimiz Için Tanıştık Ve Anlaştık O Kadar Firmayla Görüşmemize Rağmen Ekip Ruhunu Bize Yansıtan Tek Yer Oldu. Nişan Çekimimizde Ekibin Samimiyeti Dostane Yaklaşımları Bizleri Dahada Çok Rahatlattı Ve Sonuca Baktığımızda Iyiki Dedik. Ilk Başta Bizim Için Albüm Önemli Sanıyorduk Ama Nüansla Anlaşınca Ekibin Albümden Ve Bütçeden Çok Çok Daha Önemli Olduğunun Farkına Vardık. 2016 Da Nişan 2017 Geçtiğimiz Ay Da Düğün Çekimimizi Gerçekleştirdik. En Özel Günümüzü Riske Atmadığımız Için Diğer Arkadaşlarımız Gibi Profesyonel Olduğunu Sanıp Amatör Firmamalarla Çalışıp Madur Olmadığımız Için Çok Mutluyuz. Ilgi Ve Samimiyeti Için Ilk Önce Bizi Karşılayan Derya Hanıma, Çekim Günümüzde Herşeyimize Katlanan Ve Herşeyi En Güzeliyle Bize Sunan Ali Osman Beye Ve Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Çok Teşekkür Ediyoruz. Bu Işin Profesyonel Olanıyla Çalışmak Ve Tanımak Bizim Için Mutluluk Verici Çevremizdeki Herkese Tereddütsüzce Tavsiye Ediyoruz. Size Herşey Helali Hoş Olsun Iyiki Varsınız.

M&S Müge & Soner Düğün Tarihi: 04/05/2017

Çekimimiz Düğün Gününde Olmasına Rağmen O Kadar Stresin Arasında Çok Keyifliydi Ve Herşey Çok Güzel Geçti. Albümü Elimize Aldığımızda Firma Konusunda Doğru Karar Verdiğimizi Anladık Kalite Kendini Belli Etti. Herşey Için Başta Ali Osman Beye Sonra Diğer Ekibine Teşekkür Ediyorum Iyiki Bu En Özel, En Güzel Günümüzde Sizi Seçmişiz Şimdi Tavsiye Zamanı Yine Görüşmek Üzere :)

E&A Esma & Ali Düğün Tarihi: 26/04/2017

Herşeyiyle Başından Beri Sonuna Kadar Kalite Profesyonellik Ve Güler Yüzlülük Vardı. Ali Osman Bey Ve Ekibine Çok Teşekkür Ederim Iyiki Sizi Seçmişiz :)

D&E Derya & Emrah Düğün Tarihi: 22/04/2017

Ni̇şanda Kisacik Zamanda Bi̇le Çokça Güzel Pozlar Yakalayip Çikardilar. Emekleri̇ne Çokça Sağlik Herşey İçi̇n Teşekkür Edi̇yorum İyi̇ki̇ Nüans Var. Düğünümde De En Güzel Sonuçlar İle Görüşmek Üzere :)

S&H Sena & Hatem Düğün Tarihi: 11/04/2017

İçeri girdiğim ilk andan itibaren sıcak karşılamalarıyla içimi rahatlatan bana yapılan sunumlarıyla kesinlikle en özel günlerimi bu ekiple çalışmalıyım dediğim mükemmel bir firma. Ekibiyle sıcaklığıyla en önemlisi albümümü elime aldığımda ki o memnuniyet duygum. Bir daha olsa yine bu özel anlarıma şahit olacak tek yer kesinlikle. Tekrardan sıcak karşılamasından dolayı Derya hanıma, en güzel anlarımızı ölümsüzleştiren Ali Osman bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

R&M Reyhan & Mehmet Düğün Tarihi: 05/02/2017

Nüans Ekibiyle Tanıştığım Için Çok Mutluyum. Ali Osman Beyin Serhat Beyin Ve Diğer Tüm Arkadaşların Profesyonelliği Ve Çekim Esnasında Ki Tavrı, Kaliteli Hizmeti Çekimlerde Geçen Güzel Vakitle Beraber Her Kareye Yansımış. Buna Albümü Elimize Almadan Evvel Emin Olmuştuk, Nişanda Beraberdik Sıra Düğüne Geldi Ve Yine Sizinle Birlikte Olacağız :) En Sonda Derya Hanım Size Çok Teşekkür Ederim Hoşgörünüz Ve Hiç Bizi Kırmayışınız Için :) Bu Arada Bakmayın Ali Osman Bey Dediğime Aslında Abi Artık :) Burası Ekip Ruhundan Aile Ruhuna Geçmiş Şanslı Olan Tanışır :) Düğünde Tekrar Görüşmek Üzere

K&O Kübra & Onur Düğün Tarihi: 20/11/2016

Nüans ajans ekibi, benim nişan ve düğün fotoğraflarımı mükemmel bir görüntü kalitesiyle çekerek bu anlarımı ölümsüzleştiren mükemmel bir firma. İlk başta ki sıcak karşılamasıyla Derya hanım bizimle çok ilgilendi. Çekimde ise çekim ekibi her türlü ayrıntı ile o güzel resimleri çekerken ki samimiyeti bir arkadaş gibi. Birbirinden güzel karelerle bizim bu anlarımızı ölümsüzleştiren nüans ajans çalışanlarına teşekkür ederiz.

K&E Kübra & Emrah Düğün Tarihi: 19/11/2016

Kendilerini Sürekli Geliştiren Farklı Deneysel Şeylerle Çalışan Nadir Insanların Arasında Ali Osman Bey Ve Serhat Bey. Işini Hakkıyla Yapıp Karşılığını Fazlasıyla Veren Tek Yer. Nişan Çekimimde Oldukça Yardımcı Oldular Çekime Geç Kalmamıza Rağmen Bizi Hiç Kötü Karşılamadılar. Şimdi Ise Düğün Için Anlaşmamızı Yaptık Ve Çok Mutluyuz Iyiki Nüans Var :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nüans Ajans ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nüans Ajans hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap