Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Nisan Foto

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Nisan Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Nisan Foto Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Nisan Foto Sıkça Sorulan Sorular

Nisan Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nisan Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Nisan Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nisan Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Nisan Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Nisan Foto şehir dışında hizmet vermiyor.

Nisan Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nisan Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Nisan Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nisan Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Nisan Foto Hakkında

İşimizi severek yapıyor, yine içimizdeki sevgiyle büyümeye devam ediyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle hayatınızın en özel günlerini ölümsüz kılmak için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Öncelikle sizin beklentileriniz bizim için çok önemli! Düğün fotoğraflarınızı çekerken her aşamada fikrinizi alıyor, kendinizi rahat hissedeceğiniz ortamlarda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Diyelim ki dış çekim konusunda endişeleriniz var, yabancı bakışların arasında poz vermekte zorlanıyorsunuz, sizi anlıyor ve daha rahat olabileceğiniz düğün fotoğrafı mekânlarını tercih ediyoruz. Mekan konusunda aklınızdaki seçenekleri de değerlendiriyoruz. Sonuçta da en güzel anılarınızı en güzel şekilde resmederek mutluluğunuzu yıllarca bakıp gülümseyerek hatırlayacağınız kareler olarak sizlere sunuyoruz.

Nisan Foto İstanbul olarak düğün fotoğraflarınızı en beğendiğiniz mekânlarda dış çekimlerinizi yapıyoruz. Konsept çekimlerde değişik aksesuarlar kullanarak fark yaratmayı seviyoruz. Üstelik mekân seçimlerinizde bulunduğunuz ilde olma zorunluluğunuzun olmadığını belirtmek istiyoruz. Aydın başta olmak üzere çevre illerde de çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Dış mekân çekimlerimizde kullandığımız aksesuarlar sayesinde farklı konsept çalışmalara imza atıyoruz.

Çektiğimiz fotoğraflardan en şık İstanbul düğün fotoğraf albümünü hazırlıyoruz. Albüm dışında kalan tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını çiftlerimize teslim ediyoruz. Albüme koyduklarınız dışında çok fazla beğendiğiniz fotoğraflarınız varsa bunları da size düğün belgeseli ve düğün hikâyesi şeklinde teslim edebiliyoruz. Talep etmeniz durumunda düğün klibi de hazırlayabiliyoruz.

Albümlerinizi 1 haftadan az bir sürede teslim edebiliyoruz. Belki birlikte bir dış çekim gerçekleştirebilmemiz belki de düğününüze misafir olup düğün klibinizi çekebilmemiz için bizimle bir hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli olacak!

Eğer çekim türlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Nisan Foto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.