Nevin Çebi Fotoğraf

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Arnavutköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Fotonet Fotoğrafçılık
131 9 10

Küçükçekmece

Fotonet Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Sevde Çelik Photography
50 2 7

Beyoğlu

Sevde Çelik Photography

1.000 TL'den az
Bahtiyar Uğur Wedding
49 7

Bakırköy

Bahtiyar Uğur Wedding

1.000-1.500 TL

Hakkında

Fotoğrafa da her şey… Merhaba, bendeniz Nevin Çebi. Işığı, estetiği ve kompozisyonu çok seven ve bunları kullanarak deyim yerindeyse harikalar yaratan bir fotoğrafçıyım. Hem hobim hem de büyük tutkum olan fotoğrafı mesleğim olarak belirlediğim ve bu yolda yürümeye devam edebildiğim için çok mutluyum. Sevdiğim bir işi yapabildiğim için de kendimi şanslılardan biri olarak görüyorum. Pratiğimi geliştirmek ve işimin hakkını verebilmek için her zaman çabaladım ve değişen estetik değerlerden haberdar olmak için dünyayı ve trendleri hep takip ettim. Bu da İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak yaptığım işe büyük katkı sağladı.

Fotoğrafçılığın daha çok özel günler boyutu ve köşesiyle ilgileniyorum ve biraz önce de söz ettiğim gibi yoğun olarak düğünler ağırlıklı çalışıyorum. Fakat düğünler kadar olmasa da nişan merasimi ve kına geceleri gibi çiftleri içeren diğer özel gün çekimlerini de severek yapıyorum. Hayatlarının en büyük mutluluğunu yaşayacak ve dünyaevine girerek sonsuzluğa yürüyecek çiftlerimle birlikte çalışırken onları özel hissettirmeyi tercih ediyorum. O günü onların günü ilan ediyorum, en doğal ve güzel pozları yakalamak için her detayı özenle ayarlıyor, eğlenceli bir çekim atmosferi yaratıyorum.

İstanbul’da faaliyet gösteriyorum ve tüm ilçeleriyle bölgelerinde çekimlerimi yapabiliyorum. Bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor, gelin ve damatlarımın seçtiği her yeri stüdyom olarak kullanabiliyorum. Tarihi mekanlar, doğal alanlar, platolar, ormanlar, bahçeler, sahil ve deniz kenarları gibi sınırsız seçenek arasından seçimlerini kolaylaştırmak için onlara yardım da ediyorum.

Eğer benimle iletişime geçmek ve bir Nevin Çebi çifti olmak isterseniz sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Bu yolla yılların tecrübesiyle size verebileceğim İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyelerime ve çekim fiyat detaylarıma da kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nevin Cebi

 • Adres: İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.