Nevin Çebi Fotoğraf

E-posta Gönder

  • Arnavutköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Nevin Çebi Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Nevin Çebi Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Nevin Çebi Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Nevin Çebi Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nevin Çebi Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Nevin Çebi Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nevin Çebi Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".


Nevin Çebi Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nevin Çebi Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Nevin Çebi Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nevin Çebi Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Nevin Çebi Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nevin Çebi Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Nevin Çebi Fotoğraf Hakkında

Fotoğrafa da her şey… Merhaba, bendeniz Nevin Çebi. Işığı, estetiği ve kompozisyonu çok seven ve bunları kullanarak deyim yerindeyse harikalar yaratan bir fotoğrafçıyım. Hem hobim hem de büyük tutkum olan fotoğrafı mesleğim olarak belirlediğim ve bu yolda yürümeye devam edebildiğim için çok mutluyum. Sevdiğim bir işi yapabildiğim için de kendimi şanslılardan biri olarak görüyorum. Pratiğimi geliştirmek ve işimin hakkını verebilmek için her zaman çabaladım ve değişen estetik değerlerden haberdar olmak için dünyayı ve trendleri hep takip ettim. Bu da İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak yaptığım işe büyük katkı sağladı.

Fotoğrafçılığın daha çok özel günler boyutu ve köşesiyle ilgileniyorum ve biraz önce de söz ettiğim gibi yoğun olarak düğünler ağırlıklı çalışıyorum. Fakat düğünler kadar olmasa da nişan merasimi ve kına geceleri gibi çiftleri içeren diğer özel gün çekimlerini de severek yapıyorum. Hayatlarının en büyük mutluluğunu yaşayacak ve dünyaevine girerek sonsuzluğa yürüyecek çiftlerimle birlikte çalışırken onları özel hissettirmeyi tercih ediyorum. O günü onların günü ilan ediyorum, en doğal ve güzel pozları yakalamak için her detayı özenle ayarlıyor, eğlenceli bir çekim atmosferi yaratıyorum.

İstanbul’da faaliyet gösteriyorum ve tüm ilçeleriyle bölgelerinde çekimlerimi yapabiliyorum. Bu konuda herhangi bir sınırlama getirmiyor, gelin ve damatlarımın seçtiği her yeri stüdyom olarak kullanabiliyorum. Tarihi mekanlar, doğal alanlar, platolar, ormanlar, bahçeler, sahil ve deniz kenarları gibi sınırsız seçenek arasından seçimlerini kolaylaştırmak için onlara yardım da ediyorum.

Eğer benimle iletişime geçmek ve bir Nevin Çebi çifti olmak isterseniz sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Bu yolla yılların tecrübesiyle size verebileceğim İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyelerime ve çekim fiyat detaylarıma da kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.