Necmettin Keleş

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Necmettin Keleş Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Necmettin Keleş Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Necmettin Keleş Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Necmettin Keleş Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Böylesine anılarınız için biz Necmettin Keleş Fotoğrafçılık olarak size her anlamda profesyonel bir hizmet sunarak, aşkınızı muhteşem karelerle ölümsüzleştiriyoruz.

Öncelikle çekimlerimizin her birinde son teknoloji ekipmanlarla kullandığımızı bilmenizi istiyoruz. Drone ile yaptığımız çekimler sayesinde nefes kesici manzaralarla aşkınıza gökyüzünden de şahitlik ediyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe kendimizi daima bir adım ileri taşımak için son trendleri yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla mutluluğunuzu kusursuz karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı büyük bir ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük detaydaki güzelliği bile karelere yansıtabiliyoruz.

Çekimlerinizde sizin aşkınızı yansıtan ve her detayıyla içinize sinen çekimler yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimlerinizden önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizi tanıyor ve düğün fotoğraflarınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Çekimlerinizde kullanacağımız konsepti, çekim tarzımızı ve çekimlerinizi gerçekleştireceğimiz mekanı da bu ön görüşmelerde beraber belirliyoruz. Ardından hayallerinizin ötesinde düğün fotoğrafları ve videoları için çekimlerimize başlıyoruz.

Yıllar sonra bile her baktığınızda içinizi ısıtan düğün anılarına sahip olmanız için, doğal ve içten çekimler yapıyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, çekimlerde kendiniz gibi olmanıza olanak sağlıyoruz. Size çekimler boyunca rahat ve keyifli bir ortam sağlıyoruz. Bu sayede kadrajın karşısına gerilmeden, en doğal halinizle geçebilmenizi sağlıyoruz.

Düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir bakış açısıyla yaptığımız sinematik çekimlerle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Necmettin Keleş Beşiktaş düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat telif formunu doldurmanız yeterli. Biz mutluluğunuzu muhteşem karelerle ölümsüz kılmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.