Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Necmettin Keleş

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Necmettin Keleş Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Necmettin Keleş Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Necmettin Keleş Sıkça Sorulan Sorular

Necmettin Keleş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Necmettin Keleş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Necmettin Keleş ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Necmettin Keleş ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Necmettin Keleş şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Necmettin Keleş şehir dışında hizmet veriyor.

Necmettin Keleş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Necmettin Keleş düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Necmettin Keleş hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Necmettin Keleş aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Necmettin Keleş Hakkında

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Böylesine anılarınız için biz Necmettin Keleş Fotoğrafçılık olarak size her anlamda profesyonel bir hizmet sunarak, aşkınızı muhteşem karelerle ölümsüzleştiriyoruz.

Öncelikle çekimlerimizin her birinde son teknoloji ekipmanlarla kullandığımızı bilmenizi istiyoruz. Drone ile yaptığımız çekimler sayesinde nefes kesici manzaralarla aşkınıza gökyüzünden de şahitlik ediyoruz. Fotoğrafçılık sektöründe kendimizi daima bir adım ileri taşımak için son trendleri yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla mutluluğunuzu kusursuz karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı büyük bir ustalıkla kullanıyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda en küçük detaydaki güzelliği bile karelere yansıtabiliyoruz.

Çekimlerinizde sizin aşkınızı yansıtan ve her detayıyla içinize sinen çekimler yapmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle çekimlerinizden önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmelerde sizi tanıyor ve düğün fotoğraflarınıza dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Çekimlerinizde kullanacağımız konsepti, çekim tarzımızı ve çekimlerinizi gerçekleştireceğimiz mekanı da bu ön görüşmelerde beraber belirliyoruz. Ardından hayallerinizin ötesinde düğün fotoğrafları ve videoları için çekimlerimize başlıyoruz.

Yıllar sonra bile her baktığınızda içinizi ısıtan düğün anılarına sahip olmanız için, doğal ve içten çekimler yapıyoruz. Bunun için yapay pozlardan uzak durarak, çekimlerde kendiniz gibi olmanıza olanak sağlıyoruz. Size çekimler boyunca rahat ve keyifli bir ortam sağlıyoruz. Bu sayede kadrajın karşısına gerilmeden, en doğal halinizle geçebilmenizi sağlıyoruz.

Düğün klibinden düğün belgeseline kadar dilediğiniz her türde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Farklı bir bakış açısıyla yaptığımız sinematik çekimlerle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Necmettin Keleş Beşiktaş düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat telif formunu doldurmanız yeterli. Biz mutluluğunuzu muhteşem karelerle ölümsüz kılmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.