Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Naturel Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naturel Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Naturel Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Naturel Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Naturel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Naturel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Naturel Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naturel Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Naturel Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Naturel Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Naturel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Naturel Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Naturel Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Naturel Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Naturel Fotoğrafçılık Hakkında

Güvenilir ve sıcakkanlı hizmetimize birlikte, 30 yılı aşkın süredir en özel karelerinizi fotoğraflıyoruz. Naturel Fotoğrafçılık ailesi olarak siz değerli çiftlerimize, muhteşem bir çekim yaşatmayı vaat ediyoruz. Birbirinize olan aşkınızı fotoğraf karelerine yansıtmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de düğününüz için güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bir fotoğrafçı arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Fotoğraflar, en güzel günlerimizden geriye kalan belgelerdir. Bu belgeleri size eşsiz kalitede sunuyoruz ve düğününüzden geriye harika armağanlar bırakıyoruz. Düğün fotoğraflarınız için öncelikle, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme esnasında, hayallerinizdeki fotoğraf çekimini anlatmanızı istiyoruz. Eğer, daha önce bunu etraflıca düşünmediyseniz, yaptığımız işlerden birkaç örnek gösteriyoruz. Böylece, fotoğraf çekimine dair zihninizde bir şeyler şekillenmiş oluyor. Ne istediğinize karar verdikten sonra, çalışmalarımıza başlıyoruz.

Stüdyo çekimi isterseniz, evinizin konforunda ve ailenizin sıcaklığında bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz! Dilediğiniz arka planı seçerek, muhteşem pozlar verebilirsiniz. Biz fotoğraflarda yapaylıktan hoşlanmıyoruz. Genelde, doğal hallerinizi karelere yansıtmaktan daha çok keyif alıyoruz. Bunun için çekimlerde, sizi yönlendirmekten kaçınıyoruz. Birbirinize olan tatlı bir bakışınız ve sıcak bir dokunuşunuz, bizim için yapay olarak verilmiş pozlardan çok daha fazla anlam ifade ediyor.

Dış çekimleriniz için, İstanbul’un keşfedilmemiş köşelerini, tarifi mekanlarının mistik atmosferini ve müthiş doğa manzaralarını kullanıyoruz. Bunun yanında, Türkiye’nin dört bir yanında da hizmet verebiliyoruz. Siz değerli çiftlerimizin mutluluğu için, tüm ekip ve ekipmanlarımızı toparlayıp, çekimi gerçekleştireceğimiz ile gidebiliriz.

Fotoğraflarınızı size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. En iyi kaliteye sahip bu fotoğraflarınızı ömür boyu saklama imkanı elde ediyorsunuz!

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurup bize ulaşmanız yeterli olacaktır!

İletişim

  • Adres::

    Kurtuluş Cad. No :177B Şişli / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.