Naturel Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Naturel Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Naturel Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Naturel Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Naturel Fotoğrafçılık Hakkında

Güvenilir ve sıcakkanlı hizmetimize birlikte, 30 yılı aşkın süredir en özel karelerinizi fotoğraflıyoruz. Naturel Fotoğrafçılık ailesi olarak siz değerli çiftlerimize, muhteşem bir çekim yaşatmayı vaat ediyoruz. Birbirinize olan aşkınızı fotoğraf karelerine yansıtmak için, sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de düğününüz için güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bir fotoğrafçı arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Fotoğraflar, en güzel günlerimizden geriye kalan belgelerdir. Bu belgeleri size eşsiz kalitede sunuyoruz ve düğününüzden geriye harika armağanlar bırakıyoruz. Düğün fotoğraflarınız için öncelikle, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme esnasında, hayallerinizdeki fotoğraf çekimini anlatmanızı istiyoruz. Eğer, daha önce bunu etraflıca düşünmediyseniz, yaptığımız işlerden birkaç örnek gösteriyoruz. Böylece, fotoğraf çekimine dair zihninizde bir şeyler şekillenmiş oluyor. Ne istediğinize karar verdikten sonra, çalışmalarımıza başlıyoruz.

Stüdyo çekimi isterseniz, evinizin konforunda ve ailenizin sıcaklığında bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz! Dilediğiniz arka planı seçerek, muhteşem pozlar verebilirsiniz. Biz fotoğraflarda yapaylıktan hoşlanmıyoruz. Genelde, doğal hallerinizi karelere yansıtmaktan daha çok keyif alıyoruz. Bunun için çekimlerde, sizi yönlendirmekten kaçınıyoruz. Birbirinize olan tatlı bir bakışınız ve sıcak bir dokunuşunuz, bizim için yapay olarak verilmiş pozlardan çok daha fazla anlam ifade ediyor.

Dış çekimleriniz için, İstanbul’un keşfedilmemiş köşelerini, tarifi mekanlarının mistik atmosferini ve müthiş doğa manzaralarını kullanıyoruz. Bunun yanında, Türkiye’nin dört bir yanında da hizmet verebiliyoruz. Siz değerli çiftlerimizin mutluluğu için, tüm ekip ve ekipmanlarımızı toparlayıp, çekimi gerçekleştireceğimiz ile gidebiliriz.

Fotoğraflarınızı size, çekim tarihinden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. En iyi kaliteye sahip bu fotoğraflarınızı ömür boyu saklama imkanı elde ediyorsunuz!

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, siz değerli çiftlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurup bize ulaşmanız yeterli olacaktır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.