Nagihan Özpekel Photography

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Nagihan Özpekel Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Nagihan Özpekel Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Nagihan Özpekel Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Nagihan Özpekel Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Nagihan Özpekel Photography Hakkında

Nagihan Özpekel Photography adı ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Asistanımla birlikte en mutlu ve özel anlara şahitlik ederek onları ölümsüzleştiriyoruz. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında işini gerçekten severek yapan markalardan biriyiz ve sizin de mutluluğunuzu güzel karelere dönüştürmek isteriz. Vizyon sahibi bir bakış açısı, dünya trendlerini takip eden bir yenilik tutkusu ve kaliteli ekipmanlar ile çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bizi tercih eden çiftlerimizle dış çekimler yapıyoruz ve İstanbul başta olmak üzere pek çok yere gidebiliyoruz. Göze güzel gelen ve çiftlerimin arkasında iyi bir arka plan oluşturabilecek her yer bizim stüdyomuz sayılır. Bu sebeple eğer çiftlerim özel bir istekte bulunursa günü ve saatinde orada çekim için hazır oluruz. Ancak özel isteği olmayan çiftlere ise İstanbul’un doğal ve tarihi güzelliğe sahip lokasyonlarından örnekler sunarak seçimlerine yardımcı oluyoruz.

Düğün fotoğraflarının haricinde yapmaktan keyif aldığım bir iş daha var ki o da doğum ve bebek fotoğrafçılığı. Hayatlarının düğünden sonraki ikinci dönüm noktalarını yaşayan çiftlerin bu kez de farklı bir heyecanına ortak oluyoruz. Doğum ânının mucizesi ve bebekliğin o vazgeçilmez saflığını ölümsüzleştirdiğim fotoğrafları ailelerine teslim ederken yüzlerindeki mutluluğu görmeyi seviyoruz.

Nagihan Özpekel Photography olarak size biraz kendimizden ve hizmetlerimizden bahsettiğim yazımızı okuyup sayfa üzerindeki fotoğrafları da incelediyseniz ne mutlu. Eğer gördükleriniz ve okuduklarınız sizi tatmin ettiyse ve bizimle çalışma isterseniz memnuniyet duyarız.

İstanbul düğün fotoğraf çekim mekanları ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken sayfanın sağ tarafındaki formu kullanmak. Soruların tamamını mümkün olduğunca doğru şekilde yanıtlayarak alttaki tuşa basarsanız bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi kolayca ulaştırabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapmak ve yardımcı olmak için elimizde geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.