Mutlu Kare

E-posta Gönder

Mutlu Kare Hakkında

Özgün bakan, Özgün çalışan ve Özgün yorumlayan BİR FOTOĞRAF EKİBİYİZ.
Düğün gününüzün sözcüklere sığmayacak hikayesini fotoğraflar ile ölümsüzleştirmek amacımız.
Fotoğraf ekibiniz olarak, sizin beklentilerinizi anlamak ve düşlerinizdeki fotoğraflarla sizleri buluşturmak çabasındayız.
Tanışıyoruz, amacımız sizleri anlamak. Beklentilerinizi, hayallerinizi, tarzınızı yakalarken styling/storyboard çalışması yapıyoruz. Başarı detaylarda saklıdır.

Fotoğraf bazen müziğe benzer. Yalın, duru, anlamlı… Müzik gibi insan ruhuna bir dokunuştur. Yaşamın derinliğini fısıldayan, farklı boyutlara taşıyan. Bu eksende yapılandırıyoruz planlamamızı.


Her çekimde amacımız olabildiğince yaratıcı olmak ve özgün bir sonuca ulaşmak. Bazen şakacı, bazen muzip, bazen ağırbaşlı yada romantik. Kamera karşısında poz vermenin yapaylığı ve geriliminden uzak, neşeli bir günü birlikte yaşıyoruz.


İsteğinize bağlı olarak düğün günü dışında farklı bir gün çekim yapılabilir. Farklı şehirler, farklı coğrafyalar… Yahut trash the dress. Bir gündoğumu zamanı, karda sadece sizin ayak izleriniz. Adidas’ın çok sevdiğim reklam sloganı gibi, impossible is nothing.


Öykünüzü film yapmak isteyebilirsiniz, bu konuda da profesyonel hizmet vermekteyiz.


Albümünüzü bulutta ölümsüzleştiriyoruz. Yakınlarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız istedikleri zaman; isminiz.bulutalbum.com’ da sizin belirlediğiniz fotoğraflarınıza ulaşabiliyorlar.


Amacımız mutluluğunuzu fotoğraflarla bestelemek.


Bu yolculuğun sonunda hayatınızdan çıkmak istemiyoruz.


Fotoğraflara baktıkça bizi daima içten bir gülümsemeyle anmanız dileğimiz.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.