Mustafa Turgut / İnplato*

Mustafa Turgut / İnplato
Fotoğrafların sizi anlatmasını her şeyden çok önemser, sadece size ait olan, bir görsel öykü yaratırız... Kişilikerinizi, heyecanınızı, mutluluğunuzu, endişelerinizi ve hüzünlerinizi aktarabilen ve benzersiz anları taşıyan görüntülerin peşinde koşarız.

Düğününüz konusunda sizinle aynı hassasiyeti paylaştığımız için evlilik gününüze belki de sizden daha fazla önem gösteririz ve en iyisini yapmak isteriz. Kendine özgü yaratıcılık desteğini oluşturmuş ilk ekibiz. Size özel ve sıra dışı fotoğrafçılık hizmeti veririz.
Size ait nüanslar taşıyan, sıra dışı, kusursuz ve o gün yaşadıklarınızı en doğal halinizle görüntüleyerek; duygularınızı, kişiliğinizi anlatan portrelerinize, düğününüzü ve sizi yansıtan anlık fotoğraflara; ikinizin tek tek ve birlikte spontane fotoğraflara sahip olmanızı isteriz. Albümünüzü size özel ve bizzat tasarladığımız için tarzınıza uygun tüm alternatifleri değerlendirmek isteriz.

Düğün portrelerinizi, evinizde veya isteyeceğiniz herhangi bir yerde yapabiliriz.
İsterseniz sizin için seyahat de edebiliriz. Yurtiçi ve yurtdışında çalışabiliriz.

Birlikte planlarız.. Standart seçeneklere ve paketlere bağlı kalmak istemiyorsanız, çalışmamızı isteklerinize göre kişiselleştirebiliriz.Tarz ve ihtiyacınıza uygun planlamanın yapılacağından emin olabilirsiniz.

Türkiye'de öncüsü olduğumuz bu fotoğrafçılık yaklaşımıyla ve 35 yıllık fotoğraf deneyimimizle, yüzlerce düğüne tanıklık ettik. Müşterilerimizin çoğu sonradan dostlarımız oldu; çocuklarının doğumlarına, özel günlerine ve başka bir sürü mutluluklarına şahit olduk, olmaya da devam ediyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (12)

+ Yorum Yaz
F&O Fulya & Oliver Düğün Tarihi: 08/11/2014

Mustafa did an amazing job in capturing all the special moments on our wedding day.. We have 100s of amazing shots and a great video which sends us right back to our special day everytime we watch it!!! En mutlu gunumuzden elimizde kalanlar onlarin kamerasindan sahane anlar. Mustafa bey ve ekibine cok tesekkurler!!!

S&İ Sezen & İlker Düğün Tarihi: 18/07/2013

Düğün hazırlıkları sırasında en önem verdiğimiz detay fotoğraflardı. Uzun araştırma ve görüşmelerimiz sonunda Mustafa Turgut ile anlaştık. iyi ki de öyle olmuş. Mustafa Bey çalışması çok keyifli, sizi çok rahatlatan bir fotoğrafçı. Fotoğraf çekimlerine başlayınca bütün stresimiz uçtu gitti. Bir kaç saat nasıl geçti anlamadık. Ve düğün sonrası fotoğraflarımızı görünce gerçekten büyülendik. O kadar güzeller ki albüm için fotoğraf seçmekte çok zorlandık, sonunda kararı Mustafa Bey'e bıraktık :))) Biz çok çok memnun kaldık. Dönüp dönüp bakıyoruz fotoğraflara. Mustafa Turgut ve ekibine çok teşekkür ediyoruz :))

Ö&C Özge & Cengizhan Düğün Tarihi: 24/09/2011

Hayatımızın en güzel ve en özel anını kısıtlı zamana sığdırıp, yorgun hatıralarımız olsun istemedik. Düğün sonrası güneşli nefis bir havada, çiçekler ve kuşlar arasında, cıvıl cıvıl çok güzel çekimler yaptık. Sevgili Mustafa Turgut’tan gelen sıra dışı bir teklifle kendimi denizin serin sularında buldum.. Denizin içinde muhteşem fotoğraflar, uçuşan duvak, çıplak ayaklar, dalgaların sesi, rüzgar… O kadar keyifli bir çekim ortamı sağladı ki bize, neşemiz de resimlerimize yansıdı. İşte ömrümüze eklediğimiz en güzel anıların olduğu bir günden geriye kalanlar… En mutlu ve en heyecanlı günümüzde tüm içtenliğin, güler yüzün ve samimiyetin ile yanımızda olduğun için teşekkür ederiz Sevgili Mustafa Turgut..

M&C Meltem & Cumhur Düğün Tarihi: 31/08/2006

Merhaba Mustafa Bey, 24 Haziranda Dolmabahçe'de çekilen resimlerimizin provasına baktık ve nihayet pozlara karar verebildik ;)) Hepsi çok güzel ve seçmek bizim için çok çok zor oldu. Bu güzel ve cok özel günü en güzel şekilde fotoğraflandırmışsınız, gerçekten çok basarılı, provalara bakan herkes hayran kaldı. Çok çok teşekkür ederiz.

Z&H Zeynep & Haluk Düğün Tarihi: 19/11/2005

Sevgili Mustafa Bey, Sizi ilk duyduğum günü hatırlıyorum ve sitenize girip herkesin evlilik resimlerine hayran kaldığımı hatırlıyorum. Simdi kendi düğünümün unutulmaz hatıralarını bize yarattiğiniz için teşekkür etmek istiyorum! Gerçekten bizim gözümüzdeki parıltıyı yakaladınız, eminim bu özel yeteneğiniz ile Türkiye'de sayısız parıltılar yaratmaya devam edeceksiniz! Ellerinize çok çok sağlık, sizi hiç unutmayacağız ve yakında başka fotoğraf fırsatları yakalayabilmek dileğimizle...

A&H Ann & Herman Düğün Tarihi: 20/08/2005

Sayın Mustapha bey, Çok teşekkürler bu güzel resimler için, sizinle çalışmak çok rahattı ve bizi çok memnun etti. Fotoğraflara baktık ve hangisini alacağımızı şaşırıyoruz..

Ç&S Çiğdem & Sarp Düğün Tarihi: 06/08/2004

Daha önce İngiltere'de yaşadığım dönemde, fotoğraf konusunun şöyle bir geçiştirilen bir şey olmadığına tanık olmuştum. Öyle ki; aynı evi paylaştığım ailenin çocukları için anneanneleri, doğum günlerinde hediye olarak eve fotoğrafçı göndermişti. Evin içinde, bahçede, çocukların doğal davranışları, normal halleriyle fotoğrafları çekilmişti. O gün bu durumdan çok etkilenmiştim. Düğünümüz öncesi de bir tesadüf sonucu çekmiş olduğunuz düğün fotoğraflarıyla karşılaştım, fotoğraflara baktığımda hayran olmuştum. Aklıma İngiltere'deki fotoğraf çekimleri geldi. Stüdyoyu ziyaret edip diğer çalışmaları da gördükten sonra sizinle çalışmak konusunda doğru bir karar verdiğimi düşündüm. Başlangıçta Sarp (eşim) ve annesi bunu gereksiz görmüştü, fakat Sarp stüdyoya gidip poz vermek de istemiyordu. Laf aramızda; arkadaşlarımızın düğün albümlerine baktığımızda, verdikleri pozlara da gülüyorduk. Fotoğrafları elimize aldığımız gün, ne kadar haklı olduğum ve kararımın doğruluğu ortaya çıktı... Aksi damat bile "vay be" dedi. Bana haksızlık ettiğini söyledi. Fotoğrafları gören herkes hayran kalıyor... Bizim için çok değerli olan ve tekrarı olmayacak evlilik günümüzün fotoğrafları için çok teşekkür ediyoruz. Albüme her bakışımda bir kez daha, iyi ki sizinle çalışmışız diyorum kendime.... Tekrar teşekkürler...

B&M Banu & Murat Düğün Tarihi: 25/10/2002

Mustafacım, Öyle güzel fotoğraflar çektiğin için nazar değdi galiba... İşin şakası, fotoğrafların buradaki (İsviçre) insanlardan da çok beğeni topluyor.. Aslında, bana burası pek yaramadı sanırım. Bir de burası altın kafes gibi... Ben ise, İstanbul'un pisini, kokusunu, güzelini, iyisini - kötüsünü arıyorum. Ve en önemlisi insanlarını... İnan güzel resimlerin bana burada çok moral oluyor.. Defalarca o en çok sevdirim insanların fotoğraflarına bakıp bakıp mutlu oluyorum.. Sevgilerimle, Banu

S&T Sıla & Tobias Düğün Tarihi: 20/09/2002

Fotoğraf meselesi, düğün organizasyonunun gerçekten de en angarya kabul ettiğimiz kısımlarındandı ve "kimin çektiği çok fark etmeyecek, nasıl olsa yüzlerinde zoraki gülümsemelerle, sopa yutmuş gibi duran, zorla verdirilmiş pozlar yüzünden komik görünen çiftlerden biri olacağız fotoğraflarda..." diye düşünüyorduk. Neyse ki yakın bir arkadayım vasıtasıyla Mustafa Turgut'tan ve çalışmalarından haberdar olduk. Web sitesindeki fotoğraflara göz atar atmaz kararımızı vermiştik. Böylelikle hem canımızı sıkan fotoğraf konusu çabucak halloluverdi, hem de evlilik fotoğrafları konusundaki fikrimiz değişti, hem de birbirinden hoş ve doğal fotoğraflarımız oldu. Şu anda bu web sitesine göz atıyorsanız, çok fazla bir şey söylememize gerek yok aslında.. Belki ufak iki tavsiye sadece... 1- Mutlaka fotoğrafların bir kısmı siyah-beyaz olsun, renkliler de çok güzel ama siyah beyaz fotoğraflar gerçekten bambaşka... ve 2- Giyinme - hazırlık aşamasında da mutlaka çekim yaptırın, bu aşamadaki tatlı telaş ve şaşkınlık fotoğraflara çok güzel yansıyor ve o günkü ruh halinizi belki de en iyi anlatan şey oluyor. Ayrıca hazırlanırken size yardım eden arkadaşlarınız, sevdikleriniz de etrafınızda olduğundan, hem daha kalabalık ve hoş kompozisyonlar ortaya çıkıyor, hem de en rahat insanda bile düğün günü ister istemez bir parça ortaya çıkan gerginliği hep birlikte gülüp şakalaşarak atmış oluyorsunuz.

A&T aslı & tolga Düğün Tarihi: 11/08/2001

Sevgili Mustafa Bey, Nikah fotoğraflarımız için sizi seçmekle ne kadar iyi ettiğimizi her gün daha iyi anlıyoruz. Evimize her gelen, fotoğrafları her gören bayılıyor. Hatta bir dostumuz internette gördükten sonra arayıp sizi tebrik etmiş... Dünyanın her kösesindeki dostlarımız fotoğrafları internet'ten görmeye devam ediyor. Evlenecek tanıdık tanımadık hepsine de sizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Size bir kez daha teşekkür ederiz. Bu arada evleneceklere de küçük bir tavsiye.. Düğün gününüzden geriye kalan en önemli şeyler fotoğraflar. Bu yüzden isi bir bilene bırakın ve kendinizi Mustafa Bey'in tecrübeli ellerine gönül rahatlığıyla teslim edin.

E&F Esra & Fabrizio Düğün Tarihi: 05/07/2001

Merhaba Mustafa Bey, Bize neredeyse 4 yıl sonra düğün hediyesi yaptınız, çok teşekkür ederiz.Biliyorsunuz çekimden çok memnun kalmış, sizin çektiğiniz fotoğraflarla 3-4 albüm yapmıştık. Şimdi hediye ettiğiniz ve de hakikaten çok güzel basılmış olan fotoğraflarımızı kızımızın odasına asacağız. Şans eseri geçen hafta İstanbul'daydım, Zeynep bu posteri getirdi, ben de buraya İsviçre'ye getirdim, eşim çok şaşırdı, sevindi.. Güzel çalışmalarınızın devamını dilerim, hakikaten bu isin hakkını veriyorsunuz.. Sevgiler, Esra Gül - Fabrizio Jauch

A&Ö Ayşan & Özkan Düğün Tarihi: 29/06/2001

Düğün günüm hayatımın en özel günüydü... Yeniden evlensem emin olduğum iki şey var, yine esimle evlenirdim ve yine fotoğraf için Mustafa Turgut'u seçerdim. Hatta o gün tüm gün boyunca onu yanımdan ayırmaz, evden kuaföre fırlama anımdan baslayarak; saçlarım bigudilere sarılmış durumda istediğim topuz olmazsa ne yaparım endişesiyle beklerken, ayakkabımın altına bir ordu genç ve bekar bayanın liste yaptığı an gülmekten ölürken, nikah masasına yürürken, salondaki herkes biraz sonra atacağımız imzanın anlam ve önemini düşünürken, aslında eteğimi toplamazsam tökezleyip her şeyi mahveder miyim diye düşündüğüm anin ve gecenin sonunda artık saçlarımın dağılmasını önemsemeden yalın ayak yerimde zıpladığım anlar gibi bir çok özel karenin de fotoğraflanmasını isterdim... Çünkü elimde kalan en somut şey o gün beraber olduğumuz bir kaç saatlik çalışma neticesinde bu çok özel yaşanmışlığı yansıtan ve asla geri gelmeyecek o anları sabitleyen fotoğraflar oldu... Kendimi masal ülkesi prensesi zannettiğim edayla müstakbel eşimle çimenlerde yürürken önümüze fırlayan birkaç tavşanla çekilen bir fotoğrafımız var mesela... Ya da nikahtan önceki son kozumu kullanarak eşimi çimenlerde diz çöktürdüğüm bir fotoğrafımız... Her şeyden önemlisi o gün en doğal haliniz profesyonel bir gözden geçiyor ve elinizde belki hayal bile edemeyeceğiniz güzellikte anılarınız arasından göz kırpan fotoğraflar kalıyor.. Ben hala gülümseyerek bakıyorum ve tüm dostlarımdan sonra fotoğrafları gösterebilecigim torunlarım olmasını dört gözle bekliyorum... Teşekkürler Mustafa Turgut...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mustafa Turgut / İnplato ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mustafa Turgut / İnplato hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap