Murat Aran

E-posta Gönder

Murat Aran Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Murat Aran Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Murat Aran Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftin arzu ettiği ve çekim için izin verilen her türlü mekanda çekim yapılabilir.

Murat Aran Hakkında

Hayatınızın en güzel günü yaklaşıyor. O büyülü günde zaman hızla akıp giderken, düğün gününüzden size kalanlar ise düğün fotoğraflarınız ve videolarınız. Sevdiklerinizle paylaşacağınız en değerli anılar olan ve yıllar sonra bile o güzel anları size hatırlatacak düğün fotoğraflarınızın işini iyi yapan profesyonel ellerde tam da hayalinizdeki gibi olmasını ister misiniz? Cevabınız “evet” ise Murat Aran hayallerinizdeki düğün fotoğraflarınıza ulaşmanız için doğru adres.

Sıradanlıktan ve yapaylıktan uzak çekimler yapıyoruz. Farklı bakış açımızla diğer Kadıköy düğün fotoğrafçılarından belirgin bir şekilde ayrılıyoruz. Her çiftin özel olduğuna inanıyoruz. Alışılmış pozların dışına çıkıyor, her karede kendinizi olduğunuz gibi yansıtmanıza olanak sağlıyoruz. Kendinizi rahat bir şekilde fotoğraf karelerine yansıtmanız için sizi anlayan bir ekiple çalışmanızın çok önemli olduğunu biliyoruz. İşini severek yapan profesyonel ekibimizle size tamamen kendiniz olabileceğiniz ve beraber çok eğleneceğimiz bir alan sunuyoruz. Düğün çekimlerinizi düğün telaşınız içinde stresinizi atabileceğiniz, eğlenceli bir aktiviteye dönüştürüyoruz. Tüm bunları yaparken de düğün trendlerini yakından takip edip, son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Kuaför hazırlıklarınızdaki tatlı telaşınızdan, davetlilerinizle dans ettiğiniz dakikaların coşkusuna kadar her anınızı yaşayan karelerle ölümsüzleştiriyoruz. Dilerseniz düğünden önce yaptığımız save the date çekimleriyle sosyal medyayla sevdiklerinize düğününüzü en eğlenceli yoldan duyurabiliyorsunuz. Düğününüzden sonra yapacağımız trashday çekimleriyle de kirlenmeyi, yorulmayı umursamadan gönlünüzce düğün çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Kaliteli ve özgün düğün fotoğraflarına ulaşmak isteyen her çift için şehir dışında da hizmet veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve dış çekim fotoğraf fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurup bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.