Mgworks Fılm & Weddıng Story

E-posta Gönder

 • Eyüp, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mgworks Fılm & Weddıng Story Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Mgworks Fılm & Weddıng Story Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Mgworks Fılm & Weddıng Story Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mgworks Fılm & Weddıng Story Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Mgworks Fılm & Weddıng Story Hakkında

Mgworks Film & Wedding Story İstanbul düğün fotoğrafçısı firma ismiyle 2020 yılında hizmete başladı. Fotoğrafçılık alanında deneyimli bir ekibe sahip olan Mgworks her daim çiftlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı amaçlıyor. Firmanın öne çıkan özellikleri arasında çiftlere iç veya dış mekanda çekim imkanı sunması yer alıyor. Ayrıca firma şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Deneyim

Firma ekibi 2015 yılında sektöre freelance olarak giriş yaptı. 5 yıl sonra Mgworks adıyla çalışmalara başlayan firma sadece düğün fotoğrafçılığı için değil pek çok farklı sektörde hizmet veriyor.Ekip, Kone Asansör firmasının dünya çapında düzenlediği yarışmada ‘İş Güvenliği En İyi Yansıtan Fotoğraf’ ödülünü kazandı. Firma ikili ilişkilere önem veren çalışma stiliyle öne çıkıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mgworks İstanbul düğün fotoğraf çekimi için göl, dağ, dağ evi, orman, kamp alanı, kır, tepe, bungalov, vadi, tekne, sandal, araç, motosiklet ve özel yat gibi mekanların yanında Kiremithane, Kibrithane ve Kalenderhane gibi İstanbul’un özel mekanları da kullanılabiliyor. Plato, ev görünümü, otantik tasarımlar gibi seçenekler de mevcut. Çekim türleri arasında düğün klipleri, düğün/söz/nişan hikayeleri ve evli çiftlere özel klipler bulunuyor.

Ekipman

Mgworks Film profesyonel sonuçlar için dijital makineler kullanıyor ve Sonny A7 S3 kamera ve Fuji Film XT 30 modellerinden yardım alıyor. Gumble, hem şarjlı hem de elektrik beslemeleri ışıklandırma ekipmanları, 3 adet tripod ve 60 kare çekebilen drone da ekipmanlar arasında bulunuyor. Ekipte drone ehliyetine sahip olan 2 kişi mevcut.

Diğer ekipmanlar arasında ses kayıt cihazları ve yaka mikrofonu gibi profesyonel araçlar bulunuyor. Renkli çekimler için meşaleler ve duman bulutu oluşturabilen meşalelerin yanında sis makinesi de mevcut. Telsiz ve 1 adet monitör de ekipmanlar arasında yer alıyor ve İstanbul en iyi düğün fotoğrafçılarından Mgwork Film & Wedding Story’e kaliteli çekimler için yardımcı oluyor.

Baskı Hizmetleri

Mgworks Film & Wedding Story çiftlerin baskı taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Profesyonel çekimler için uygun olan ekipmanlarla yapılan fotoğraf çekimleri yine son kalite baskı hizmetleriyle birleşiyor ve ortaya ömür boyu saklayacağınız sonuçlar çıkıyor. Mgworks Film çiftlere yıllar geçse de kalitesini kaybetmeyecek fotoğraf baskıları sunuyor ve çiftin bu özel günü her daim hatırlamasını sağlıyor.

Ek Hizmetler

Firma çiftlere 4K kalitesinde video çekimleri sunuyor. Böylece düğün klipleri ve hikayeleri keyifle izlenebilecek anılar haline geliyor. Özel sinematik çekimlerde yapılabiliyor. Özel konsept çekimlerde kullanılacak malzemeleri firma temin ediyor. Konsept çekim sırasında herhangi bir kostüme ihtiyaç duyulursa bu kostümleri de firma sağlayabiliyor. Firmanın sunduğu ek hizmetler arasında şehir dışı çekim de yer alıyor.

Mgworks müşterilerine en iyi fiyata en iyi süre, kalite ve hizmet garantisi sunuyor. Ödeme sırasında ilk olarak ön ödeme veriliyor, daha sonra iş tamamen bittikten ve çiftlerin beğenilerini karşılayacak şekilde hazır olduktan sonra ödemenin tamamı yapılıyor. Mgworks Film & Wedding Story düğün fotoğrafı fiyatlarını öğrenmek isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ isimli formu doldurabilir veya telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul, Eyüpsultan, Yeşilpınar Mahallesi özlem çarşısı no 4

 • E-posta

  E-posta Gönder

Mgworks Fılm & Weddıng Story Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

N&D

Ni̇sanur & Davut

Düğün Tarihi: 30.09.2022


Söz çekimi için beraber çalıştık. herşey çok güzeldi. Çekimden tutun editine kadar herşey çok iyiydi. Kendisi ve ekibide çok ilgiliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.