Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Mgworks Fılm & Weddıng Story

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • YÖNETMENLİK, EDİTÖR VE KURGU İŞLERİNDEN SORUMLU MGWORKSFİLM EKİP ÜYESİ

Mgworks Fılm & Weddıng Story Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Mgworks Fılm & Weddıng Story Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Mgworks Fılm & Weddıng Story Sıkça Sorulan Sorular

Mgworks Fılm & Weddıng Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mgworks Fılm & Weddıng Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Mgworks Fılm & Weddıng Story hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Firma çiftlere 4K kalitesinde video çekimleri sunuyor. Böylece düğün klipleri ve hikayeleri keyifle izlenebilecek anılar haline geliyor. Özel sinematik çekimlerde yapılabiliyor. Özel konsept çekimlerde kullanılacak malzemeleri firma temin ediyor. Konsept çekim sırasında herhangi bir kostüme ihtiyaç duyulursa bu kostümleri de firma sağlayabiliyor. Firmanın sunduğu ek hizmetler arasında şehir dışı çekim de yer alıyor."

Mgworks Fılm & Weddıng Story ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mgworks Fılm & Weddıng Story ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Mgworks Fılm & Weddıng Story şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mgworks Fılm & Weddıng Story şehir dışında hizmet veriyor.

Mgworks Fılm & Weddıng Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mgworks Fılm & Weddıng Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Mgworks Fılm & Weddıng Story hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mgworks Fılm & Weddıng Story aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Mgworks Fılm & Weddıng Story Hakkında

Mgworks Film & Wedding Story İstanbul düğün fotoğrafçısı firma ismiyle 2020 yılında hizmete başladı. Fotoğrafçılık alanında deneyimli bir ekibe sahip olan Mgworks her daim çiftlere en kaliteli hizmeti ulaştırmayı amaçlıyor. Firmanın öne çıkan özellikleri arasında çiftlere iç veya dış mekanda çekim imkanı sunması yer alıyor. Ayrıca firma şehir dışında da hizmet verebiliyor.

Deneyim

Firma ekibi 2015 yılında sektöre freelance olarak giriş yaptı. 5 yıl sonra Mgworks adıyla çalışmalara başlayan firma sadece düğün fotoğrafçılığı için değil pek çok farklı sektörde hizmet veriyor.Ekip, Kone Asansör firmasının dünya çapında düzenlediği yarışmada ‘İş Güvenliği En İyi Yansıtan Fotoğraf’ ödülünü kazandı. Firma ikili ilişkilere önem veren çalışma stiliyle öne çıkıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Mgworks İstanbul düğün fotoğraf çekimi için göl, dağ, dağ evi, orman, kamp alanı, kır, tepe, bungalov, vadi, tekne, sandal, araç, motosiklet ve özel yat gibi mekanların yanında Kiremithane, Kibrithane ve Kalenderhane gibi İstanbul’un özel mekanları da kullanılabiliyor. Plato, ev görünümü, otantik tasarımlar gibi seçenekler de mevcut. Çekim türleri arasında düğün klipleri, düğün/söz/nişan hikayeleri ve evli çiftlere özel klipler bulunuyor.

Ekipman

Mgworks Film profesyonel sonuçlar için dijital makineler kullanıyor ve Sonny A7 S3 kamera ve Fuji Film XT 30 modellerinden yardım alıyor. Gumble, hem şarjlı hem de elektrik beslemeleri ışıklandırma ekipmanları, 3 adet tripod ve 60 kare çekebilen drone da ekipmanlar arasında bulunuyor. Ekipte drone ehliyetine sahip olan 2 kişi mevcut.

Diğer ekipmanlar arasında ses kayıt cihazları ve yaka mikrofonu gibi profesyonel araçlar bulunuyor. Renkli çekimler için meşaleler ve duman bulutu oluşturabilen meşalelerin yanında sis makinesi de mevcut. Telsiz ve 1 adet monitör de ekipmanlar arasında yer alıyor ve İstanbul en iyi düğün fotoğrafçılarından Mgwork Film & Wedding Story’e kaliteli çekimler için yardımcı oluyor.

Baskı Hizmetleri

Mgworks Film & Wedding Story çiftlerin baskı taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Profesyonel çekimler için uygun olan ekipmanlarla yapılan fotoğraf çekimleri yine son kalite baskı hizmetleriyle birleşiyor ve ortaya ömür boyu saklayacağınız sonuçlar çıkıyor. Mgworks Film çiftlere yıllar geçse de kalitesini kaybetmeyecek fotoğraf baskıları sunuyor ve çiftin bu özel günü her daim hatırlamasını sağlıyor.

Ek Hizmetler

Firma çiftlere 4K kalitesinde video çekimleri sunuyor. Böylece düğün klipleri ve hikayeleri keyifle izlenebilecek anılar haline geliyor. Özel sinematik çekimlerde yapılabiliyor. Özel konsept çekimlerde kullanılacak malzemeleri firma temin ediyor. Konsept çekim sırasında herhangi bir kostüme ihtiyaç duyulursa bu kostümleri de firma sağlayabiliyor. Firmanın sunduğu ek hizmetler arasında şehir dışı çekim de yer alıyor.

Mgworks müşterilerine en iyi fiyata en iyi süre, kalite ve hizmet garantisi sunuyor. Ödeme sırasında ilk olarak ön ödeme veriliyor, daha sonra iş tamamen bittikten ve çiftlerin beğenilerini karşılayacak şekilde hazır olduktan sonra ödemenin tamamı yapılıyor. Mgworks Film & Wedding Story düğün fotoğrafı fiyatlarını öğrenmek isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ isimli formu doldurabilir veya telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul, Eyüpsultan, Yeşilpınar Mahallesi özlem çarşısı no 4

Mgworks Fılm & Weddıng Story Yorumları (4)

Nisanur & Davut

Düğün Tarihi: 30.09.2022

Söz çekimi için beraber çalıştık. herşey çok güzeldi. Çekimden tutun editine kadar herşey çok iyiydi. Kendisi ve ekibide çok ilgiliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Assia & Sinan

Düğün Tarihi: 23.07.2022

Tekne düğünümüz için kendileriyle anlaştık. Son dakika olmasına ve yeterli hazırlık yapamamıza rağmen yaptıkları işi çok beğendik. Drone çekimleri, video kalitesi ve editleri kaliteli ve tatminkar. Bu işte iyiler ve daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum. Teşekkürler

Büşra & Özgür

Düğün Tarihi: 09.07.2022

İşlerinde çok ilgili ve bir okadar samimi bir ekip. Güzel bir iş çıkardılar kesinlikle tavsiye ediyorum

Sinem & Osman

Düğün Tarihi: 17.04.2022

Sinematik çekim teknikleri dediler ve gerçektende sinema filmi izliyor gibi hissettim. Şahane bir iş çıkardılar. 3 5 kuruş az olsun diye ucuza kaçmayın kaliteden asla ödün vermiyorlar. Kesinlike tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.