Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Meta Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Meta Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Meta Photography Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Meta Photography Sıkça Sorulan Sorular

Meta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Meta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Meta Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Meta Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Meta Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Meta Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Meta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Meta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Meta Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Meta Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, stüdyo / plato çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Meta Photography Hakkında

Düğün gününüzü muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürmek için kurduğumuz Meta Photography’de farkımız özgün ve benzersiz işler yapıyor olmamız! Yanak yanağa pozlardan tutun da aynı tip albüm kapaklarına kadar sıradanlaşmış her şeyi bir kenara bırakın! Kendiniz olabileceğiniz, hatta fotoğraf çekiminde olduğunuzu dahi unutacağınız eğlenceli saatlere hazır mısınız? Düğün fotoğraflarınıza herkes hayran kalırken, siz aşkınızın pozları çekilirken ne kadar eğlendiğinizi ve güldüğünüzü hatırlayacaksınız!

Deneyim

Meta Photography’de sizi 2 kişilik samimi ve sıcak bir ekiple karşılıyoruz. Butik işler yapmayı seviyoruz. Firmamızı yakın zamanda kurmuş olmamıza karşın çiftlerimizden aldığımız olumlu yorumlarla kısa zamanda beğenilen İstanbul Anadolu yakası düğün fotoğrafçısı alternatiflerinden biri olmayı başardık. Geleneksel pozların dışına çıkarak farklı temalar yaratmayı seviyoruz. Ön görüşmemizde size işlerimizden bahsedebilir, neler yapabileceğimize dair net bir fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

İstanbul düğün fotoğrafçılarını araştırırken kapsamlı hizmetler alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, biraz kendimizden bahsedelim. Çekimlerimiz ortalama 2 saat sürüyor. Çekim tarihinizi, konsepti ve diğer detayları belirleyebilmemiz için düğününüzden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Plato, stüdyo ve dış çekimler gerçekleştirebiliriz. Şehir ve yurt dışındaki düğün çekimlerine katılıyoruz. Meta Photography’de dinamik bir ekibiz ve tek amacımız sizi memnun etmek.

Romantik, komik ya da aşkınızı en güzel şekilde anlatan düğün belgeseli, düğün hikayesi ve özellikle instragram gibi platformlarda paylaşabileceğiniz düğün klibi hizmetlerimiz de var. Farklı tarzlar denemek isteyen çiftlerimize nostaljik, Kore, Save the Date veya Trashday gibi konseptler önerebiliriz. Klasik davetiyelerden farklı bir duyuru yapmak isterseniz, Save the Date çekimlerimizin çok eğlenceli geçtiğini söylemeden geçmeyelim.

Dış çekimlerimizde dilediğiniz her yere gelebiliriz. İstanbul’un en tarihi binalarında ya da göz alabildiğine ağaçların yükseldiği mis gibi ormanlarında buluşmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel sahil kıyılarında aşkınızı ölümsüzleştirebilir veya boğaza nazır pozlar yakalayabiliriz. Size özel bir mekan varsa, bu yeri çekim alanı olarak kullanmamız da mümkün. Çekimlerimizi tamamladıktan sonra düzenliyor ve ortalama 3 hafta içinde orijinalleriyle birlikte size teslim ediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Çekim türleri ve teknikleri kadar baskı hizmetimizde de sınır tanımıyoruz. Klasik albümlerden farklı tasarımlara kadar dilediğiniz her şeyi Meta Photography’de bulabilirsiniz. Çiftlerimizin en beğendiği ürünlerimizin başında 10 yapraklı 30x50 aile albümleri geliyor. Beğendiğiniz fotoğraflarınızı kanvas tablo veya poster gibi ürünlere de baskı yapabiliyoruz. Baskı hizmetimizi verirken en son teknoloji ekipmanlar ve ürünlerle çalışarak size bir ömür boyu saklayabileceğiniz albümler sunuyoruz.

Meta Photography’de samimiyeti, sıcak ve neşeli bir ortamı ve en önemlisi de kaliteli hizmeti bulabilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığını bir üst seviyeye taşıyan ekibimizle mutluluğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz. İstediğinizden çok daha fazlasını sunmak için buradayız! Randevu almak için hemen sayfanın yanında yer alan formumuzu doldurarak veya alttaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden bir ömür boyu mutluluklar dileriz!

İletişim

  • Adres::

    Şifa Mahallesi Tuzla/İstanbul

Meta Photography Yorumları (1)

Büşra & Sergen

Düğün Tarihi: 13.12.2021

ilgi alakaları çok iyiydi. her istediğimizi yaptılar. Bizim isteme gününü çektiler çok memnun kaldı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.