Mesut Çiçen Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mesut Çiçen Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mesut Çiçen Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mesut Çiçen Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mesut Çiçen Photography Hakkında

Sevdiğiniz insanla evlenmeye karar verdiniz ve birçok detayla aynı anda ilgileneceğiniz düğün hazırlık süreciniz başladı. Bu aşamada en azından İstanbul’da düğün fotoğrafçısı ararken zaman kaybı yaşamayın istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir ekibimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyor, en mutlu anlarınızda heyecanınızı paylaşıyoruz. Son derece eğlenceli geçecek fotoğraf çekim sürecine kendinizi şimdiden hazırlayın çünkü profesyonel ekibimizle stresinizi almak için rahat ve samimi bir ortam hazırlıyoruz. Bu sayede doğal anlarınızı en güzel şekilde yansıtıyoruz fotoğraf karelerine. Gelin değerli hatıralarınızı beraber oluşturalım!

Bizimle iletişime geçtiğinizde size düğün paketlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Daha sonra da yüz yüze görüşmek için bir tarih belirliyoruz. Görüşme tarihimizde hayal ettiğiniz düğün fotoğraflarını bize anlatmanızı istiyoruz. Talep ve beklentilerinizi dikkate alarak çekim türünüzü belirliyoruz ve mekan seçimi yapıyoruz. Bu mekan bazen doğal bir alan, bazense deniz kenarı olabiliyor. Kararı siz veriyorsunuz, biz de profesyonel ekibimizle çekim günü orada oluyoruz. Çekim yerlerimizin İstanbul ile sınırlı olmadığını da belirtmek isteriz. Hayallerinizi asla sınırlandırmayın!

Fotoğraf çekimlerinizde kullandığımız ekipmanların kaliteli olmasına önem veriyor, çağın teknolojisine uyum sağlayarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu sayede aradan yıllar geçse de ilk zamanki görünümünü koruyan fotoğraflara ve albümlere sahip oluyorsunuz. Düğün günü yaptığımız çekimlere ek olarak isterseniz düğünden önce save the date çekimleri de yapabiliyoruz. Yine sizin belirlediğiniz bir mekanda en doğal hallerinizden harika fotoğraf kareleri ortaya çıkarıyoruz. Bu fotoğraflarla sevdiklerinize düğün tarihinizi farklı bir şekilde ilan edebiliyorsunuz.

Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve en güzel düğün fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.