Mercan Fotoğrafçılık Tuzla

1 Yorum

E-posta Gönder

Mercan Fotoğrafçılık Tuzla Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Mercan Fotoğrafçılık Tuzla Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mercan Fotoğrafçılık Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyoruz.

Mercan Fotoğrafçılık Tuzla Hakkında

Sevdiğiniz kişi ile evlilik kararı aldınız ve bu güzel haberi tüm sevdiklerinizi de yanınıza alarak güzel bir düğün organizasyonu ile kutlamak istiyorsunuz. Bu özel organizasyon için her türlü hazırlığı yürütür iken bir de düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız olacak. Hayatınızın bu en önemli gününde size eşlik edecek, düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı çekecek bir fotoğrafçı arayışında iseniz gelin bizimle tanışın. Uzun yıllardır Tuzla düğün fotoğrafçısı olarak düğün fotoğrafçılığı sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Mesleğimize dair engin bilgi birikimimiz sayesinde size kaliteli çekimler sunuyoruz.

Çalışmalarımız, çiftlerin talep ettikleri ile daha çok dış mekân çekimleri üzerine yoğunluk gösteriyor. Düğün gecenizde yanınızda yer alarak size güzel birer anı olarak kalacak fotoğraf ve video çekimlerinin yanı sıra dış mekânda gerçekleşmesini istediğiniz çekimler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul düğün fotoğrafı için mekânlar dediğimiz zaman aklımıza pek çok yer gelmekte. Sahil beldeleri, yemyeşil park ve bahçeler ve tabi ki İstanbul’un en özel tarihi mekânları… Siz nasıl bir konsept ile çekimlerinizin gerçekleşmesini istediğinizi bize iletin yeter. İstediğiniz konsepte en uygun olan mekân önerilerini sunuyoruz ve size, içinize en sinen yeri seçmek kalıyor.

Eğer dış mekân çekimlerinin yanı sıra Tuzla’da yer alan stüdyomuzda da çekim gerçekleştirmek isterseniz, stüdyo kapılarımız sizler için sonuna kadar açık olacak.

Düğün çekim türleri arasından hangi hizmetleri size sunduğumuzu merak ediyorsunuz bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfada yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca “Ücretsiz teklif al!” butonuna da tıklayarak tamamen ücretsiz bir şekilde fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Çekim tarihleriniz belli ise makul bir süre öncesinde formu doldurarak bizimle iletişime geçerseniz, çekim planlamalarınıza hızlı bir şekilde başlayabiliriz.

İletişim

 • Adres:

  Evliya Çelebi Mah. Hat Boyu Cad. No: 2/B TUZLA-İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Mercan Fotoğrafçılık Tuzla Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

K&K

Kübra & Kubilay

Düğün Tarihi: 26.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıDüğün. com dan bulduğumuz bir yer iyiki de bulduğumuz dediğim bir yer sıcak samimi eğlenceli yaklaşımları fiyatlar konusunda oldukça makul yok şu paket bu paket derdi olmayan istediğiniz ne kadar fotoğraf varsa cüzi fiyat teklifi ile ön planda olan bir yer mekanı siz seçiyorsunuz ve istediğiniz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.