Melek Topal

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Melek Topal Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Melek Topal Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Melek Topal Sık Sorulan Sorular

Melek Topal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Melek Topal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Melek Topal hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Melek Topal aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".


Melek Topal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Melek Topal düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Melek Topal şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Melek Topal şehir dışında hizmet veriyor.


Melek Topal ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melek Topal ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Melek Topal Hakkında

Eğer istediğiniz hayatınızın en özel gününü hatırlatacak yüksek çözünürlüklü fotoğraflarsa, doğru bir tercih olacağımı düşünüyorum. İhtiyacınız olan ne varsa sunmak için titizlikle çalışıyor, kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz çekimler gerçekleştiriyorum. Fotoğraflarınızın altında Melek Topal imzasını görmek isterseniz yazının devamında kendimle ilgili verdiğim bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz.

Fotoğrafçılık sektörüne girmeye karar verdikten sonra, bu alanda en iyi eğitimleri almam gerektiğini düşündüm. San Francisco’da aldığım özel eğitimlerden sonra ülkeme dönüp beni tercih etmek isteyen çiftlerime en iyi hizmeti sunmak için çalışmalara başladım. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi, tarzınızı ve zevklerinizi sanatsal bakış açım ve özgün tekniğim ile buluşturuyorum. Her çiftin bir hikayesi olduğunu düşünüyor, çiftlere özel hizmetler sunuyorum. Çekim gününü ve saatini, çekim konseptini ve çekim mekanını belirliyor, çekim türünü ise bu kriterlere göre seçiyorum.

Çekim türü demişken, save the date çekimleri, trash day çekimleri, dış çekimler, düğün hikayesi, düğün klibi ve bunun gibi aklınıza gelen ne varsa sunabiliyorum. Hem bilgi birikimlerim hem de en iyi markalardan oluşan ekipmanlarım ile her çekimi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorum.

İstanbul’un en beğenilen yerleri, çekimler için tercih ettiğim noktalar oluyor. Çiftlere zevklerine ve fotoğraflarının konseptine göre pek çok yer önerebiliyorum. İstanbul dış çekim mekanları arasında nerede olmak isterseniz, orada son derece keyifli bir çekimler gerçekleştiriyorum.

Yalnızca düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmıyor, nişan, söz, nikah, kına ve mezuniyet gibi özel günlerde de hizmet veriyorum. Aynı zamanda tanıtım ve katalog çekimlerine de imza atabiliyorum. Fotoğrafçılık ile ilgili kendimi her konuda geliştirerek her konuğumun yüzünü güldürmeyi hedefliyorum.

Profesyonelliğin ön planda olduğu çekimler ve kalitenin hakim olduğu düğün fotoğrafları aradığınız şeyse; doğru yerdesiniz. Melek Topal farkını yaşamak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayatınızda güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyorum!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.