Mehmet Orbay Photography

E-posta Gönder

  • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Mehmet Orbay Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Mehmet Orbay Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Mehmet Orbay Photography Sık Sorulan Sorular

Mehmet Orbay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Mehmet Orbay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Mehmet Orbay Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Mehmet Orbay Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".


Mehmet Orbay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Mehmet Orbay Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Mehmet Orbay Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Mehmet Orbay Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Mehmet Orbay Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Mehmet Orbay Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Mehmet Orbay Photography Hakkında

En özel gününüzü en az sizin kadar önemsiyor, sorunsuz çekimler ve kusursuz fotoğraflar ile bu anlarını ölümsüzleştiriyoruz. Mehmet Orbay Photography olarak bunu uzun zamandır yapıyor, heyecan, sevinç, aşk ve bağlılık gibi duyguları fotoğraflıyoruz. Bugüne kadar sayısız çiftimize sunduğumuz imkan ve ayrıcalıklardan siz de yararlanmak istemez misiniz?

Toplamda 5 kişilik bir ekibe sahibiz. Uzun zamandır fotoğraf çeken uzman kadromuz, aynı zamanda güler yüzleriyle de çiftlerin yüzünü güldürüyor. Her hizmette istek ve ihtiyaçlarınız ön planda tutuluyor, hızlı ve doğru bir şekilde karşılanıyor. Yaşadığınız çekim stresini size biraz olsun unutuyor, rahat olmanızı sağlıyoruz. Bu da çok daha doğal fotoğrafları ortaya çıkarıyor.

Sadece fotoğraf çekmeyle sınırlı kalmıyoruz. Deneyimlerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde düğün hikayesi ve düğün klibi gibi video çekimlerine de imza atabiliyoruz. Düğün sabahınızdan başlayarak tüm günü kayıt altına alıyor, en özel anları birleştirip keyifli bir video klip olarak çiftlerimize sunuyoruz. Bununla birlikte sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ve videolar ile duyurduğunuz save the date çekimlerini ve düğünden sonra gelinlik – damatlığın kirlenmesini umursamadan yapılan trash day çekimlerini zaman ve mekan fark etmeden gerçekleştirebiliyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını konseptinize uygun olacak şekilde öneriyor, siz nereyi isterseniz biz orada oluyoruz.

Çiftlerimize sunduğumuz bir diğer avantaj ise fiyatlarımız! Sağladığımız imkanları paketler halinde öneriyoruz, siz de bütçenize ya da istediğiniz hizmete göre dilediğiniz paketi seçebiliyorsunuz. Baskısı, montajı ve kurgusu ile birlikte tüm fotoğrafların teslimi, düğün hikayesi, 30’a 20 aile albümü ve ahşap sandık albüm gibi olanaklara çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Mehmet Orbay Photography olarak hem size hem de cebinize aynı anda hitap edeceğimizden eminiz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.