Medya İnci

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Medya İnci Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Medya İnci Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Medya İnci Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Medya İnci Hakkında

Medya İnci Fotoğrafçılık ekibi olarak, yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle birlikte, müşterilerimize en ideal çözümleri sunarak, en özgün çalışmalar için, kişiye özel hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında; tanıtım filmleri çekmek, etkinlik klipleri çekmek, medya danışmanlığı yapmak ve özel gün fotoğrafçılığı yapmak bulunuyor. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji makinelerimizle birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı da, profesyonel mesleğimizde; severek yaptığımız bir dal. Fotoğraf sanatını sonuna kadar konuşturabiliyoruz ve siz değerli çiftlerimizin yüzündeki gülümsemeyi görmek bize yetiyor. Sektörde uzun süredir var oluşumuzun bir sonucu olarak, fazlasıyla tecrübeye sahibiz. Sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi ön plana çıkararak planımızı oluşturuyoruz. Dilerseniz size, detaylardan bahsedelim.

Uzman kadromuzla birlikte, düğün fotoğraflarınızı çekmeye başlamadan önce, sizinle fikir alışverişinde bulunuyoruz. En güzel fotoğraflarınızı çekmek için, stüdyo ve dış çekim olmak üzere size, iki seçenek sunuyoruz. Dilerseniz elbette, ikisini birden tercih edebilirsiniz. İki çekim türünde de, oldukça rahat ve konforlu hissetmeniz için, elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede ortaya, samimiyet dolu ve oldukça doğal fotoğraflar çıkıyor.

Fotoğraflarınızın yanında size bir de video imkanı sunuyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi veya düğün belgeseli gibi video türlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her birini oldukça ustaca çekeceğimizden şüpheniz olmasın. Siz o güzel günün heyecanını doya doya yaşarken, anıları kaydetme işini bize bırakın! Yüksek çözünürlükte çekilen bu videoları sonra izlerden, büyük bir tebessüm edeceksiniz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında, sektöre olan hakimiyetimiz ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla, siz değerli çiftlerimizin tercih sebebi olmaya devam ediyoruz. Siz de, bu eşsiz güzelliklerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek! Bunun için; sayfanın hemen yan tarafında yer alan teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

 • Adres:

  Çamlık Mah.İkbal Cad.Osmanali Paşa Sk. No:9/3 Ümraniye/İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.