Medya Davet Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Doğa ,tarihi alan ve sahillerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Plus Positive
25 3

Şişli

Plus Positive

1.000-1.500 TL
Yüşa İpek
490 93 32

Beyoğlu

Yüşa İpek

1.000-1.500 TL
Fotoğrafçı Derya
16 9

Esenler

Fotoğrafçı Derya

1.000-1.500 TL

Hakkında

Fotoğraf çekiminizde nasıl dursam daha güzel çıkarım düşüncesinden uzak sadece eğlenmeyi düşünerek kendinizi bize bırakmaya ne dersiniz?

Gerçekten stresten uzak doğa ve güneşin tadını çıkararak çekim yapacaksınız. Bütün stresinizi alıyor sizi eğlendiriyor nasıl duracağınız konusunda size yönlendirmeler yapıyoruz.

Medya Davet Fotoğrafçılık olarak düğün fotoğraf ve video, düğün planlamacısı, tanıtım filmleri, tüm etkinlik ve faaliyetlerinizde rol oynayan seçkin kadroya sahip bir firmayız. Arzu ettiğiniz özel gün fotoğraflarınızı çekiyor konseptler tasarlayarak size farklı bakış açısında fotoğraflar sunuyoruz. Fotoğraf çekimimiz dışında düğün belgeseli, düğün hikayesi, nişan çekimi, masa süsleme gibi hizmetler veriyoruz.

İstanbul Üsküdar’da hizmet veriyoruz ve yurtiçinde birçok yerde çekim için yanınıza kadar gelebiliyoruz. İstanbul fotoğraf çekilebilecek en güzel, derya deniz kadar mekânı bulunan bir şehir. Bu şansımızı kullanarak farklı mekanlarda çekimlerimizi sürdürüyoruz. Atatürk Arboretumu’na giderek bin bir renkli çiçekler ve farklı türde bitkilerle doğayla buluşmanızı görüntülüyor, Valide Sultan Kasrı’na giderek tarih ve aşkınızın harmanlanmış halini görüntülüyoruz. Şile sahiline giderek aksesuarlarımızla süslüyor konsept çekimler yapıyoruz.

Çocuk bekleyen anne ve babalarımızla birlikte yaptığımız hamilelik çekimlerinde onların parlayan gözleri ve heyecanlarını görüntülüyoruz. Bebekleri bütün ekip olarak çok seviyor bebek fotoğrafları çekmekten zevk alıyoruz.

Çekimlerimizden sonra 2 haftada fotoğraf albümü ve videolarınızı teslim ediyoruz. Minimum fiyat aralığımız 1000-1500TL aralığında değişerek bütçelere uygun fiyatlar sunuyoruz. Bizimle çekiminizden 4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz detayla ve sormak istediğiniz sorular için yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ayhan Erdem

 • Adres: Hakimiyeti Milliye Caddesi No:58 Vedat Kadri Kancal İşmerkezi Kat:1 No:41/A, 34672, Üsküdar/İstanbul

Medya Davet Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.