Masalsı Kareler

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Masalsı Kareler Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Masalsı Kareler Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Masalsı Kareler Sık Sorulan Sorular

Masalsı Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Masalsı Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Masalsı Kareler hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Masalsı Kareler aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".


Masalsı Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Masalsı Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Masalsı Kareler şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Masalsı Kareler şehir dışında hizmet veriyor.


Masalsı Kareler ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Masalsı Kareler ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Masalsı Kareler Hakkında

Hayallerinizdeki fotoğraf karelerine ulaşmak Masalsı Kareler ile çok kolay! İstanbul’da profesyonel hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri birleştiriyor, harikulade bir fotoğraf albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Ekibimiz oldukça geniş. Fotoğraf çekiminiz için her detayla özenle ilgileniyoruz. Farklı yetenekleri bir araya getirerek oluşan kadromuz unutulmayacak bir gün yaşatmak için sizi bekliyor. Düğün fotoğraf çekim öncesinde bir araya geldiğimizde keyifli bir sohbet gerçekleştiriyoruz. Kaliteli iletişimin fotoğrafçılıkta çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de isteklerinizi dinliyor, bu süreçte en yakınınız oluyoruz.

Aklınıza gelebilecek İstanbul düğün fotoğraf çekim yerlerinden dilediğinizi tercih edebilir, adres olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Nerede bizimle buluşmak isterseniz belirttiğiniz tarihte orada oluyoruz. Fotoğraf çekimleri için farklı aksesuar ve süslemeler kullanmaya da bayılıyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımızla birlikte hayal ettiğiniz fotoğraf çekimini gerçekleştiriyoruz.

Bazen kapalı bir tarihi mekânda bazen isim yemyeşil bir ortamda deklanşöre basıyoruz. Fotoğraf karelerini arka planını çok güzel olmasını istesek de önemli olan detayların; gülümseyen yüzünüz ve birbirinize baktığınızda fotoğraftan yansıyan aşkınız olduğunu biliyoruz. Fotoğraflarınız duyguyu yansıtabilmeli.Fotoğrafçının bakış açısı ile doğru orantılı en iyi fotoğraf karelerine ulaşmak için oldukça geniş bir perspektiften bakıyor, kendimizi geliştiriyoruz. Sizi en iyi anlatan kareleri hayat veriyoruz.

Yaz dönemleri oldukça yoğun geçtiği için takvimimiz takdir edersiniz ki çok dolu oluyor. Bizim de önceden iletişime geçerseniz size dilediğiniz günü ayırabiliriz. Yaz dönemleri ve kış dönemlerinde farklı iletişime geçme sürelerimiz mevcut. Genel olarak 4 hafta önceden iletişime geçtiğiniz takdirde programımızda yer alabilirsiniz. Siz işinizi şansa bırakmayın, fotoğraflarınızı böylece bize bırakın!

Bize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan Masalsı Kareler Photography iletişim formunu doldurarak bilgilerinizi bizimle paylaşmak. Randevu almak için de ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak hayallerinizdeki fotoğraf çekimi için ekibimize tanışmak!

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mahallesi Barajyolu Caddesi Olgun Sokak No:1 Kat:2 Daire:5 Ataşehir/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masalsı Kareler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.