• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Macit Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Macit Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Macit Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Macit Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Macit Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Macit Art şehir dışında hizmet veriyor.

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Macit Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Macit Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi".

Macit Art Hakkında

İstanbul’da Macit Art ekibi olarak özel gün ve davetlerinizi en iyi şekilde yansıtmak için profesyonel bir fotoğrafçılık hizmeti sunuyoruz. Yaşadığınız mutlu anları, unutulmaz hatıralara dönüştürmek için ekibimizle titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Ekibimizin kadrosunda yer alan kişilerle uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve özgün konseptler oluşturuyoruz. Fotoğraf içeriklerimizi dönemin popüler olan modasına uygun şekilde ayarlıyoruz. Sade ve doğal konseptleri seçerek minimal bir çizgide çalışıyoruz. Yapay pozların verildiği bir mantıkla ilerlemek yerine en doğal anlarınızı fotoğraf ve video çalışmalarımızla kayıt altına alıyoruz.

Herhangi bir poz sınırlaması olmadan çalışıyoruz. Uzun saatler süren ve sizi yoran bir çekim yerine, klasik düğün fotoğrafı görüntüsünün dışında özgün dış mekan ve konsept temaları tercih ediyoruz. Romantik, eğlenceli çalışmalar ise favorimiz. İstanbul dış çekim mekanları açısından oldukça verimli bir ilimiz. Yeşil alanlar, deniz kıyısı bölgeleri, saraylar, tarihi mekanlar, butik ve lüks oteller fotoğraf çekimlerinizi yaptığımız yerlerden bazıları. Üstelik sadece İstanbul’da değil, dilediğiniz şehirde de çekimlerinizi başarıyla yapabiliyoruz.

Çekim boyunca rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Baskı ve albüm ürünlerini de tıpkı çekimlerinizde olduğu gibi kişisel zevklerinize göre planlıyoruz. Çekimler bittiğinde bilgisayarda ufak dokunuşlarla fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı ve videolarınızı size teslim ediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Macit Art hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilir ya da sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı diliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.