Macit Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Macit Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Macit Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday

Macit Art Hakkında

İstanbul’da Macit Art ekibi olarak özel gün ve davetlerinizi en iyi şekilde yansıtmak için profesyonel bir fotoğrafçılık hizmeti sunuyoruz. Yaşadığınız mutlu anları, unutulmaz hatıralara dönüştürmek için ekibimizle titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Ekibimizin kadrosunda yer alan kişilerle uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve özgün konseptler oluşturuyoruz. Fotoğraf içeriklerimizi dönemin popüler olan modasına uygun şekilde ayarlıyoruz. Sade ve doğal konseptleri seçerek minimal bir çizgide çalışıyoruz. Yapay pozların verildiği bir mantıkla ilerlemek yerine en doğal anlarınızı fotoğraf ve video çalışmalarımızla kayıt altına alıyoruz.

Herhangi bir poz sınırlaması olmadan çalışıyoruz. Uzun saatler süren ve sizi yoran bir çekim yerine, klasik düğün fotoğrafı görüntüsünün dışında özgün dış mekan ve konsept temaları tercih ediyoruz. Romantik, eğlenceli çalışmalar ise favorimiz. İstanbul dış çekim mekanları açısından oldukça verimli bir ilimiz. Yeşil alanlar, deniz kıyısı bölgeleri, saraylar, tarihi mekanlar, butik ve lüks oteller fotoğraf çekimlerinizi yaptığımız yerlerden bazıları. Üstelik sadece İstanbul’da değil, dilediğiniz şehirde de çekimlerinizi başarıyla yapabiliyoruz.

Çekim boyunca rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Baskı ve albüm ürünlerini de tıpkı çekimlerinizde olduğu gibi kişisel zevklerinize göre planlıyoruz. Çekimler bittiğinde bilgisayarda ufak dokunuşlarla fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapıyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlandığında ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı ve videolarınızı size teslim ediyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Macit Art hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilir ya da sayfada bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmayı diliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.