Love Weddings Photography

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Love Weddings Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Love Weddings Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Love Weddings Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Love Weddings Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Love Weddings Photography Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz o çok özel gün için düğün mekanınızdan gelinlik ve damatlıklarınıza kadar her şey hazır. Peki yaşanan o kusursuz anları ölümsüzleştirecek düğün fotoğrafçınız? Henüz en özel anılarınızı teslim edebileceğiniz o profesyonel düğün fotoğrafçısını bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Love Wedding Photography profesyonel ekibi ve zevk sahibi bakış açısıyla mutluluğunuzu unutulmaz kılmak için hizmetinizde.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi biz aşkınızı kaydetmek için hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizle yapay pozlardan ve sıradan konseptlerden uzak durarak doğalı yakaladığımız çekimler yapıyoruz. Düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza sizin içten gülüşlerinizin ve anlamlı bakışlarınızın güzellik kattığına inanıyoruz. Güler yüzlü ve dinamik ekibimizle size keyifli ve rahat bir ortam yaratıyoruz. Bu sayede en doğal halinizle kadrajı karşısına geçebiliyorsunuz.

Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde en küçük detaydaki güzelliği bile karelere yansıtabiliyoruz. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ekibimizin profesyonel elleriyle buluşunca ortaya çıkan sonuçlar elbette ki kusursuz oluyor.

Düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için çizeceğimiz yol haritası için sizinle bir ön görüşme düzenliyoruz. Bu görüşmede sizinle tanışıyor, sizin düğün albümünüze dair tüm isteklerinizi, beklentilerinizi ve zevklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından yaptığımız tamamen size özel çekimlerle aşkınızı özgün karelerle ölümsüz kılıyoruz. Yaptığımız bu ön görüşmelerde çekimlerinizi gerçekleştireceğimiz lokasyonu ve çekimlerinizde kullanmamızı istediğiniz konsepti de belirliyoruz. Düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı beraber belirlediğimiz bu konsept ve belli temalar kullanarak çekiyoruz. Bu sayede düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın albümünüzde bir ahenk içinde görünmesini sağlıyoruz.

Siz de tüm güzel duygularınızı eşsiz karelerle ölümsüzleştirmemizi istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Love Wedding Photography İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.