Love in the Camera

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Love in the Camera Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Love in the Camera Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Love in the Camera Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Love in the Camera Hakkında

2019 yılında kendi markamızı yaratarak Bahçelievler’de fotoğraf stüdyomuzu açtık. Love in the Camera markasının çatısı altında profesyonel ekibimizle sanatımızı icra etmeye başladık. Uzun yıllar aldığımız fotoğrafçılık eğitimlerine hâlâ yenilerini ekleyerek hizmet kalitemizi artırıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapıyor; özel anları canlı renkler, yüksek çözünürlük ve HD kalite ile fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Bu yüzden düğün fotoğrafçısı olarak çalışmaya başladığımızda kısa zamanda pek çok çiftin tercihi olduk. Şimdi ise anıları yıllar geçse de unutulmayacak belgelere dönüştürmenin heyecanıyla sizin çekimlerinizi düzenlemek için hazırlanıyoruz.

Nasıl bir çekim hayal ediyorsunuz? Özgürce poz vermek ve doyasıya eğlenmek için dış çekimler son yıllarda çiftlerin en çok tercih ettiği çekim türleri. Dış çekimler için hazırlıklara başladığımızda çiftimizle birlikte 3 karar alıyoruz. Bunlar; hangi çekim türlerini gerçekleştireceğimiz, nerede çekim yapacağımız ve konsept! Deniz kenarı, koylar, çiftlik, orman ve tarihi mekanlarda çekim yapmayı tercih ediyoruz. Save the date, trash day ve klip çekimleri için farklı mekanlar belirleyebildiğimiz gibi konseptler de düzenleyebiliyoruz. İstekleriniz ışığında, Love in the Camera İstanbul dış çekim düğün fotoğrafları için ekipman hazırlığı da yapıyoruz.

Ekibimizin hassas ve özenli çalışmalarıyla doğal ışığı kullanıyor, doğru açıları yakalayarak her çekimde en güzel kareleri yakalıyoruz. Çekimlerde aşkınızın senaryosunu objektiflerimizle kayıt altına alabiliriz. Birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi ve en güzel duygularınızı fotoğraf karelerine dönüştürebiliriz. Her kareyi değerli yapan duyguları yakalamak ve anı dondurmak işimizin en keyifli yanı!

Dilerseniz, düğün günü her anı video çekimleri ile kayıt altına da alıyoruz. Fotoğraf ve video çekimleriyle güzel anları kaydetmek için biz hazırız. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ederek montajlı sinematik düğün hikayesine de sahip olabileceksiniz.

Bahçelievler Love in the Camera iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışabilirsiniz. Gelin, panoramik ve dijital albümlerle anılarınızı benzersiz kılalım!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.