Lavanta Photography

E-posta Gönder

  • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Lavanta Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Lavanta Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Lavanta Photography Sıkça Sorulan Sorular

Lavanta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Lavanta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Lavanta Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Lavanta Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim, katalog çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Lavanta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Lavanta Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Lavanta Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Lavanta Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Lavanta Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lavanta Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Lavanta Photography Hakkında

Beraber bir ömür geçirmek istediğiniz insanla evlenmeye kadar verdiniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Bu sürecin en önemli aşaması düğün fotoğraflarınızı çekecek profesyonel bir ekip bulmak hiç kuşkusuz çünkü bu değerli günden geriye sadece hatıralarınız kalacak. İşte tam da bu noktada devreye biz grip heyecanınızı, eşinizle olan büyük aşkınızı ve en özel anlarınızı kayıt altına almak istiyoruz. Üstelik Üsküdar düğün fotoğrafçısı olarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek teknik altyapı ve yeteneğe de sahibiz.

Sürecimiz bizimle iletişime geçtiğiniz anda başlıyor. Beraber yapacağımız çekim türüne karar veriyoruz. Hayallerinizi bize anlatırsanız verdiğimiz hizmetleri bu hayaller ışığında çeşitlendirebileceğimizi söylemek isteriz. Beraber mekan seçimi yapıyoruz. Çiçek ve ağaçlarla çevrili doğal bir alan, masmavi denizin aşkına şahitlik edeceği bir kumsal ya da boğazın benzersiz manzarasını arka plan yapacağınız özel mekanlar... İstediğiniz yerde dilediğiniz konsepti sunarak fotoğraflarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz.

Çekim türlerimiz arasında çiftlerin sıkça tercih ettiği save the date de var. Düğünden önce belirlediğimiz mekanda çekimini yaptığımız fotoğraf eşliğinde sevdiklerinize düğün tarihinizi hatırlatabiliyorsunuz. Diğer bir sevilen çekim türümüz olan trash day çekimlerimizi ise genellikle düğünden sonra yapıyoruz. Gelinlik ve damatlığınızı gönlünüzce kirletebileceğiniz bu çekimleri yaparken çok eğlendiğimizi söyleyebiliriz. Sadece fotoğraf ile yetinmek istemeyen çiftlerimiz için bütün özel anların kayıt altına alındığı düğün belgeseli, düğün klibi veya düğün hikayesi de hazırlayabiliyoruz. Tüm bu fotoğraf ve videoların kurgusunu, montajını ve retouch düzenlemelerini hızlı bir şekilde tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 3 hafta içinde teslim ediyoruz.

En iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Lavanta Photography hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.