Kına Fotoğrafçısı

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kına Fotoğrafçısı Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kına Fotoğrafçısı Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kına Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kına Fotoğrafçısı Hakkında

Geleneklerimizin en güzel yansıması ve düğün sürecinin en özel gecelerinden olan kına gecenizde yaşadığınız tüm duyguları profesyonel çekim tarzımızla kaydediyoruz. Bendeniz Eda Erkiş. Hayatınızın en özel günlerini kadrajıma alıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız anılar oluşturuyoruz. Kına Fotoğrafçısı olarak İstanbul’da deneyimli ekibimle birlikte faaliyet gösteriyor ve isteklerinize en iyi cevabı alabilmeniz için özenle çalışıyoruz.

Kına gecelerinin kültürümüzde önemli bir değeri bulunuyor. Son zamanlarda konsept organizasyonla kutlanan bu özel günde yaşadığınız heyecanı, eğlenceyi ve aynı zamanda hüznü tüm detaylarıyla kaydediyoruz.

Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü ve sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız bugünde isteklerinize en iyi cevabı verebilmemiz bizim için çok önemli! O nedenle isteklerinizi dinlemek için çay kahve eşliğinde sohbet ediyor ve organizasyon detayları hakkında bilgileri öğreniyoruz. Hatta sizi daha yakından tanıyarak tarzınızı öğreniyoruz. Kına geceniz için belirlediğiniz konsepte uygun çekim tarzımızla yıllar sonrasında fotoğraf ve videolarla bu özel anlarınızı muhteşem bir şekilde hatırlatıyoruz.

Kına ritüellerinin gerçekleştirdiğiniz tüm anları, kına merasimi de dahil olmakla birlikte tüm gününüzü özenle kaydediyoruz. Kına mekânınıza ilk giriş anınız, kına ekibi ile sergileyeceğiniz koreografileri, dahil olacağınız dans gösterilerini fotoğraflarla hatırlayabileceksiniz. Son teknoloji ile üretilen profesyonel ekipmanlar kullandığımızdan dolayı da fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte ve rengarenk görebileceksiniz.

Mutluluğa attığınız ilk adımda düğün sürecinizin en özel gecesinde profesyonel fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Gün boyu kaydedeceğimiz fotoğraf ve videolarınızın düzenlemesini kısa sürede yapıyor orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Seçeceğiniz fotoğrafların yüksek çözünürlükte basımını gerçekleştirerek de albümle birlikte size iletiyoruz.

Kına Fotoğrafçısı fiyat ve hizmet bilgileri hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.