Kenan Erguvan Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kenan Erguvan Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kenan Erguvan Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kenan Erguvan Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kenan Erguvan Photography Hakkında

İşini aşkla yapan, profesyonel ekibimizle en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için buradayız. Bu özel anlarınızda heyecanınızı paylaşmak, beraber gülmek ve en eğlenceli hallerinizin fotoğraflarını çekmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Alışagelmiş fotoğraflardan farklı tamamen size özel bir çalışma gerçekleştirerek güvenilir biz hizmet veriyoruz.

Kenan Erguvan Photography olarak, uzun yıllardır bu sektörde başarılı işlere imza attık. Bunda en büyük pay sahibi hiç kuşkusuz isteklerinizi yerine getirmek için büyük bir özveri gösteren ekibimiz. İhtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üreten bu ekibimizden her türlü konu için yardım ve danışmanlık alabileceğinizi belirtelim.

Peki bizimle iletişime geçtikten sonra sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle sizi hizmetlerimiz ve çekim türlerimiz hakkında kısaca bilgilendiriyoruz. Daha sonrada bütçenize uygun olacak şekilde hazırladığımız paketlerin içeriklerini anlatıyoruz. Dış mekan çekim yerlerini belirliyoruz. En eğlenceli kısım ise tüm bu aşamalardan sonra başlıyor. Çekim günü size rahat ve samimi bir ortam hazırlamak ilk amacımız. Daha sonra doğru pozlar için sizi yönlendirmemizle ilerliyor süreç. Doğru ışık, kaliteli ekipman ve harika bir manzara eşliğinde muhteşem fotoğraflara sahip oluyorsunuz.

Biraz da dış çekimleriniz için hangi mekanları tercih ettiğimizden bahsedelim;

Bu konuda en büyük yardımcımız hayalleriniz oluyor. İster deniz kenarında ister ormanda isterseniz de düğün mekanınızda. İstanbul’daki mekanlarla yetinmek istemeyen çiftlerimiz için şehir dışına gidebildiğimizi de belirtelim. Eğer fotoğraflarınızın bir konsept eşliğinde çekilmesini isterseniz, size özel bir alan hazırlayabiliriz. Hem de tamamen isteklerinizi dikkate alarak… Kısacası siz sadece hayal edin, biz de hayallerinizi harika karelerle size teslim edelim.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün fotoğraf paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.