Kayhan Fotoğraf ve Video

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Kayhan Fotoğraf ve Video Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kayhan Fotoğraf ve Video Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kayhan Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Kayhan Fotoğraf ve Video Hakkında

Ömrünüzde yaşayacağınız en önemli anların başında gelen düğününüzü en iyi şekilde hatırlamak için profesyonel bir fotoğrafçıyla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Kayhan Fotoğraf ve Video olarak istek ve beklentilerinizi karşılamak ve size bugününüzü yıllar sonra bile tebessüm ile hatırlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Kendimizi bu sektörde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri geliştiriyoruz. Beykoz düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmak için titizlikle çalışıyor, her gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde en yeni trendlere ve konseptlere hakim oluyor, sahip olduğumuz teknolojik ekipmanları da sürekli yeniliyoruz. İstek ve beklentilerinizi karşılayabilmek adına konseptiniz için pek çok aksesuarı da bünyemizde bulunduruyoruz. Kısacası, Kayhan Fotoğraf ve Video olarak ihtiyaçlarınıza en doğru yanıtı vermek ve düğün fotoğraflarınızı tam da hayallerinizdeki gibi çekmek için biz hazırız.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimleri sayesinde çekimlerde çiftlerimize küçük küçük notlar veriyor, duruş, bakış, gülüş ve poz gibi teknik konularda tavsiyeler sunuyoruz. Böylelikle kendinizi çok daha rahat hissederek oldukça doğal fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz.

Hem fotoğraf hem de videoların kurgusunu, montajını ve retouch çalışmalarını tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte çiftlerimize maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz. Aynı zamanda sosyal medyada paylaşabilmeniz için de formatını buna uygun olarak dönüştürüyor ve bir USB bellek aracılığıyla teslim ediyoruz.

Dönem dönem yaptığımız kampanyalar ile de çiftlerimize pek çok avantaj sunuyoruz. Çekimlerin yanı sıra albümlerde de çeşitli indirimler sağlayarak çiftlerimizin hem zevklerine hem de ceplerine aynı anda hitap ediyoruz. İstanbul dış çekim fiyatlarından farklılaşan fiyat politikamızı yakından incelemeye ne dersiniz?

Sunduğumuz tüm imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.