Julie Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Julie Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Julie Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Julie Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Julie Fotoğraf Hakkında

Özenle hazırlandığınız mutluluğa attığınız ilk adım olan düğününüzü yıllar sonrasında bile size yaşatmak için yanınızdayız. Julie Fotoğraf olarak uzun yıllar boyunca İstanbul’da özel gün fotoğrafçılığı yapıyor, profesyonel dış çekim hizmetimizle de hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Doğallığınızın ön planda olduğu aşkınızı muhteşem bir şekilde fotoğraf karelerine yansıtmak için de özenle çalışıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte ekipmanlarımızı yeniliyor, kaliteli ekipmanlarla çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Hayatınızdın en anlamlı anlarını kaydetmeden önce isteklerinizi dinlemek için sizi stüdyomuzda ağırlıyoruz. Sohbet esnasında ne tarz fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyor ve sizi daha yakından tanımak istiyoruz. Ardından gerçekleştirdiğimiz gelin damat dış mekân çekimlerinden örnekler göstererek çekim tarzımızı size yakından tanıtıyoruz. İstediğiniz gün için randevu oluşturuyor ve çekim gerçekleştireceğimiz mekâna birlikte karar veriyoruz.

Fotoğraflarınızın size özgün olmasını istiyorsanız dış mekân çekimi için tavsiyelerde bulunabiliriz. Doğada, yemyeşil yır bahçelerinde, tarihi mekân ve deniz kenarlarında romantik ve doğal hallerinizi kaydediyor, rahat poz verebilmeniz için de size önerilerde bulunuyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın yanı sıra farklı çekim türlerimizle özel anlarınızı kaydedebiliriz. Düğün tarihinizi sevdiklerinize farklı bir şekilde ilân etmek isterseniz save the date çekimi yapıyor beğendiğiniz fotoğrafa düğün tarihinizi ekleyerek dijital ortamda hazırlıyoruz. Düğün sonrasında stresinizi atacağınız trash day çekimiyle de eğlenceli ve çılgın hallerinizi kaydediyoruz. Düğün hikâyesi klibinizi hazırlıyor, düğün günü yaşadığınız duyguları tek bir video olarak size sunuyoruz. Fotoğraf ve videolarınızı ise düzeltme, rötuş ve efekt işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirerek orijinal kopyaları ve albümle birlikte teslim ediyoruz.

Julie Fotoğraf olarak özel anlarınızı profesyonel bir şekilde kaydetmek için hizmetinizdeyiz! Bizi daha yakından tanımak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan formu doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.