İstanbul Wedding Film

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İstanbul Wedding Film Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

İstanbul Wedding Film Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

İstanbul Wedding Film Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İstanbul Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


İstanbul Wedding Film hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İstanbul Wedding Film aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim".


İstanbul Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İstanbul Wedding Film düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


İstanbul Wedding Film ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapabiliyoruz."


İstanbul Wedding Film şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İstanbul Wedding Film şehir dışında hizmet veriyor.


İstanbul Wedding Film ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İstanbul Wedding Film ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

İstanbul Wedding Film Hakkında

Hayatınıza yeni bir başlangıç yapacağınız düğününüz için kendinize özel bir anı bırakmak istemez misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. Zira kim istemez ki öyle değil mi? Aylarca süren büyük ve zahmetli bir hazırlığın sonrasında, tüm sevdiklerinizin şahitliğinde, birbirinizin gözlerine aşk ile bakarak “Evet!” dediğiniz, o hayatınızın en özel anını tekrar tekrar izlemek isteyeceğinize eminiz. Bunun için de iyi bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanız gerektiğini biliyor ve İstanbul Wedding Film ailesi olarak düğününüzde size eşlik etmek için can atıyoruz!

İstanbul Wedding Film olarak size hangi hizmetleri sunuyoruz?

-Hayatımızın bir parçası haline gelen sosyal medya üzerinden tüm sevdiklerinize düğün tarihinizi duyuracağınız “save the date” çekimi,
-Düğününüzün öncesinde ya da sonrasında gelinliğinizin ve damatlığınızın kirlenmesine aldırmadan denize gireceğiniz, kumlara uzanacağınız oldukça keyif verici bir çekim türü olan “trashday” çekimi,
-Düğün gününüzü en başından sonuna kadar - sabahından gecenin sonuna kadar yaşadığınız tüm günü kapsayarak - kayıt altına alıp çekilen görüntülerden de öyküsel bir format hazırlıyoruz. “Düğün hikâyesi” olarak adlandırdığımız bu çalışma; yine son yıllarda çiftler tarafından oldukça talep gören ve revaçta olan çekim türlerinden biri olmakta.

İsmimiz ile de belirtmeye çalıştığımız üzere; fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimi alanında da oldukça iddialı olduğumuzu vurgulamaya çalışıyoruz. Alışılagelmişin dışına çıkarak dış çekiminizi video akışı şeklinde de gerçekleştirebileceğimizi söylesek? Talebinize göre dış çekimleriniz için hem fotoğraf hem de video çalışması yürütebiliyoruz.

Eğer bu özel gün için düğün fotoğrafçısınız konusunda hâlâ kararsız iseniz; tercihinizi bizden yana kullanmanızı öneririz. Emin olun kararınızdan asla pişman olmayacaksınız! Daha fazla zaman kaybetmeden bir an önce çekimlerinizin planlamasına başlamak ister ve bunun için bizimle iletişime geçmek isterseniz, tek yapmanız gereken sayfadaki formu doldurmak olacak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.