Input Film & Photography Studio

E-posta Gönder

  • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Input Film & Photography Studio Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Input Film & Photography Studio Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Input Film & Photography Studio Sıkça Sorulan Sorular

Input Film & Photography Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Input Film & Photography Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Input Film & Photography Studio hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Input Film & Photography Studio aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".


Input Film & Photography Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Input Film & Photography Studio düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Input Film & Photography Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Input Film & Photography Studio şehir dışında hizmet veriyor.


Input Film & Photography Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Input Film & Photography Studio ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Input Film & Photography Studio Hakkında

Düğününüz için, klasik fotoğrafların aksine, sıra dışı pozlar istiyorsanız; İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında; Input Fim Fotoğrafçılık olarak, bu isteğinizi fazlasıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz! Sıradan ve alışılagelmiş düğün fotoğraflarından sıkıldıysanız ve düğün albümünüz için, hem tarzınızı hem de karakterinizi yansıtan fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Tecrübeli ve her biri alanında uzman ekibimiz sayesinde, siz değerli çiftlerimizin en özel anlarını fotoğraf karelerine aktarıyoruz. Fotoğrafçılığın pek çok alanında hizmet veriyoruz. Fakat, düğün fotoğrafçılığının yeri, bizde ayrı. En güzel heyecanınıza ortak oluyoruz ve hayatınızın en özel gününü sizlerle paylaşıyoruz.

Fotoğraflarınızı çekerken, fikirlerinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Size sormadan, adım atmıyoruz. Çünkü, en iyiyi istediğinizi çok iyi biliyoruz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu güzel deneyimin kusursuz olması gerektiğin inanıyorsunuz. Biz de size kusursuzu vermeyi vaat ediyoruz.

Fotoğraf çekimi için, sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sırasında, hayalinizde nasıl bir fotoğraf çekiminin olduğunu öğreniyoruz. Dış çekim istiyorsanız; güzide şehrimiz İstanbul’un en güzel manzaralarını siz değerli çiftlerimiz için kullanıyoruz. Keşfedilmemiş ve fotoğraf çekmeye uygun her karışı değerlendiriyoruz. Bu sayede, rahat bir ortamda çekimlerimizi yapabiliyoruz. Siz de, etrafınızda insanlar olmadığı için, daha rahat hareket edebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınız için, sadece İstanbul ile sınırlı kaldığınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Size bir haberimiz daha var: Dilerseniz, yurt dışında da fotoğraflarınızı çekebiliyoruz! Siz yeter ki isteyin, hemen ekibimizi ve araç gereçlerimizi toplayıp, yola çıkabiliriz. Sizin isteklerinizi karşılayabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Input Film ekibi olarak, fotoğraflarınızı çekmek için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmek isteriz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz; düğün fotoğrafları fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ahi Evran cad. 13. Sk. Rentaş Ticaret Merkezi No:29, D:99, 34485 Sarıyer/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.