If Studio

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

If Studio Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

If Studio Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

If Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

If Studio Hakkında

Fotoğraflar, en güzel anılarımızı ve görüntüleri saklamak ve bunları sevdiklerimizle paylaşmaktır. Siz de en özel gününüzün anılarını tasarlamak ve paylaşmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Beyoğlu düğün fotoğrafçısı If Studio olarak, düğün fotoğraflarınızı çekmeye talibiz.

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek, birbirinize olan aşkınızı ilan edişinizi fotoğraflamak ve yansıttığınız hislerinizi kalıcı kılmak için yıllardır, siz değerli çiftlerimize hizmet veriyoruz. Düğün fotoğrafçılığına olan ilgimiz, eskiden beri süregelen tecrübemizle birleşince ortaya harika fotoğrafların çıktığını söylemeden edemeyeceğiz.

Kaliteyi, orijinallik ve mükemmellikle birleştiriyoruz. Her biri alanında uzman ve oldukça deneyimli ekibimizle beraber öncelikle, sizin hayalinizdeki fotoğraf çekimini öğreniyoruz. Önemli olan sizin ne istediğiniz. Bunun için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Dilerseniz stüdyoda, dilerseniz de dış mekanda çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Stüdyo için, kesinlikle evinizin rahatlığında bir çekim vaad ediyoruz. Siz pozlarınızı verin ve düzenleme işini bize bırakın! Doğallıktan uzaklaşmadan oluşturduğumuz arka planlarla, size muhteşem bir albüm sunacağımıza eminiz.

Dış çekimlerinizde ise, İstanbul gibi bir dünya şehrinin her köşesini kullanmamız mümkün. Tarihi mekanların kendine özgü atmosferinden, adaların samimi dokusuna kadar her yerde çekim yapabiliyoruz. Bunun yanında tercih ederseniz, İstanbul dışında, Türkiye’nin her ilinde de çekim yapma olanağına sahibiz. Ülkemizin her karışında muazzam kareler yakalayacağımıza eminiz.

Düğününüz için siz değerli çiftlerimize, güzel fotoğrafların yanında bir de, video imkanı sunuyoruz. Bu sayede; siz düğün telaşınızı yaşarken çevrenizde neler olup bittiğini yakından görme şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca; düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi farklı türlerdeki çekimlerle videolarınıza orijinallik katabiliyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında; If Studio olarak farklı tarzımızla dikkat çekmeye devam ediyoruz. Düğün fotoğraflarınızı bize emanet etmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey; sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.