Huzurlu Kareler

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Huzurlu Kareler Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Huzurlu Kareler Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Huzurlu Kareler Sık Sorulan Sorular

Huzurlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Huzurlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Huzurlu Kareler hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Huzurlu Kareler aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Huzurlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Huzurlu Kareler düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Huzurlu Kareler şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Huzurlu Kareler şehir dışında hizmet veriyor.


Huzurlu Kareler ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Huzurlu Kareler ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Huzurlu Kareler Hakkında

Özel günlerde vazgeçilmez unsurların başında anı ölümsüzleştirmek geliyor. Bu özel gün eğer düğün günüyse, bu anları fotoğraf karelerine aktarmak çok daha önemli bir hale geliyor. Eğer siz de düğün fotoğraflarınıza gereken önemi veriyor ve ânı fotoğraflamanın büyüsüne inanıyorsanız, uzman kadrosu ve deneyimleri ile bu süreci kusursuz bir şekilde yönetecek Huzurlu Kareler ile tanıştırmak istiyoruz sizleri.

İstanbul merkezli faaliyet gösteren Huzurlu Kareler, 2015 yılından beri çiftlere profesyonel bir hizmet sunuyor. Çiftlerin isteklerini, ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışan, hizmet anlayışı ve profesyonel ekipmanları ile kaliteli çekimlere imza atan Huzurlu Kareler, bu mutlu dakikaları en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için sabırsızlanıyor. Tamamen memnuniyet odaklı çalışan ve kendini bu sektörde sürekli geliştiren bir düğün fotoğrafçısıyla çalışmanın ayrıcalıklarını hissetmeye hazır mısınız?

İstanbul düğün fotoğrafçılarından farklılaştığımız noktalardan biri de; düğün öncesi ve düğün sonrası çekimlere imza atabilmemizin yanı sıra düğününüzde de yanınızda olabiliyoruz. Anı yakalamamızı ve o anları en doğal ve sade haliyle fotoğraf karelerine aktarmamızı istiyorsanız, biz tam da orada olacağız!

Yıllardır en mutlu günlerde çiftlerin yanında olan ve deklanşöre basan ekibimiz de kendi içinde uzmanlaşıyor. Sadece düğün fotoğrafçılığı değil, nişan fotoğrafçılığı, kına çekimi, save the date çekimi ve dış çekim gibi çekimlerde en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çekimleriniz için çok kısa sürede organize oluyor ve çekim tarihinizi detaylı bir şekilde planlıyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarıyla sınırlı kalmıyor, Türkiye genelinde pek çok şehirde de çekim hizmeti sunuyoruz.

İçinize sinen fotoğraf karelerine sahip olana dek çekimlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Günün sonunda hayal ettiğiniz fotoğraf karelerine sahip olmanın mutluluğuyla dolacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğer siz de imkânlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.