Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Heyyo Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Heyyo Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Heyyo Photography Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Heyyo Photography Sıkça Sorulan Sorular

Heyyo Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Heyyo Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Heyyo Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Heyyo Photography markamızla, dünyanın her yerinde sizin için özel çekimler yapabiliriz. Dünya trendlerini ve teknolojik gelişmeleri sıkı takip ediyor ve ekipmanlarımızı buna göre güncelliyoruz. Başarılı ve kabiliyetli ekibimizle size her zaman dünya kalitesinde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Modern ve şık albüm seçeneklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Orijinal kopya olarak görsellerinizi size USB veya dijital ortamda teslim ediyoruz."

Heyyo Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Heyyo Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Heyyo Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Heyyo Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Heyyo Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Heyyo Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Heyyo Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Heyyo Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, trashday, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Heyyo Photography Hakkında

Heyecan ve neşenin bir arada olduğu, tüm sevdiklerinizle birlikte yapacağınız büyük kutlamaya az kaldı. Düğün gününüzün ne kadar önemli olduğunu bilen ve işini titizlikle yapan bir marka olan Heyyo Photography siz güzel çiftlerini bekliyor. Amsterdam, İstanbul ve hatta dünya çapında hizmet veren markamız farklı bakış açılarını ve dünya trendlerini sizinle buluşturuyor.

Deneyim

Kurucumuz Önder Sayım, sosyal, dinamik, genç ve başarılı bir fotoğraf sanatçısı. Arel Üniversitesi Radyo, Televizyon Bölümü mezunu Sayım, 2013 yılından beri aktif olarak profesyonel fotoğrafçılık yapıyor. Hem yurt dışında hem Türkiye’de pek çok çiftin düğün günlerine özel bir dokunuş yapan ve kaliteli işler çıkaran Heyyo Photography, düğün fotoğrafları yanında aile ve hamile fotoğrafları da çekiyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimleri için sizin arzu ve isteklerinize göre hareket ediyoruz. Düğün belgeseli, düğün klibi veya düğün hikayesi gibi formatlarda çekimler yapabiliriz. En özel gününüz için birlikte belirleyeceğimiz konsept çekimler veya katalog çekimleri için de bize güvenebilirsiniz. Dikkat çekici bir davetiye isterseniz özel bir dış mekan Save the Date çekimi veya Trash Day çekimi de gerçekleştirebiliriz.

Düğün çekiminiz için mekan konusunda sınır tanımıyoruz. İstanbul’da düğün fotoğrafı çekilecek yerler içinde, benzersiz tarihi ve turistik mekanları kullanabiliyoruz. İsterseniz doğanın içinde orman alanlarında, nehir ve göl kenarlarında çekim yapabiliriz. Mavi ve yeşilin buluştuğu sahil alanları, deniz kenarı ve kumsal çekimleri veya sizin hoşunuza giden bir doğal güzelliği düğün albümlerinize taşıyabiliriz.

Ek Hizmetler

Heyyo Photography markamızla, dünyanın her yerinde sizin için özel çekimler yapabiliriz. Dünya trendlerini ve teknolojik gelişmeleri sıkı takip ediyor ve ekipmanlarımızı buna göre güncelliyoruz. Başarılı ve kabiliyetli ekibimizle size her zaman dünya kalitesinde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Modern ve şık albüm seçeneklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Orijinal kopya olarak görsellerinizi size USB veya dijital ortamda teslim ediyoruz.

Düğün albümünüzü dünya standartlarında bir ekibin çekmesini istiyorsanız, Heyyo Photography kesinlikle doğru adres. İşini büyük bir keyifle yapan ekibimiz, sizin de bu en özel gününüzü muhteşem bir deneyime çevirmeye hazır. Siz de düğün albümünüzle konuşulmak isterseniz bize sayfadaki numaralardan ulaşabilir, size özel İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımıza formu doldurup bize ileterek ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Istanbul

  • Haritadaki Konumu

    Heyyo Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.