Heyyo Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Heyyo Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Heyyo Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Heyyo Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Heyyo Photography Hakkında

Heyecan ve neşenin bir arada olduğu, tüm sevdiklerinizle birlikte yapacağınız büyük kutlamaya az kaldı. Düğün gününüzün ne kadar önemli olduğunu bilen ve işini titizlikle yapan bir marka olan Heyyo Photography siz güzel çiftlerini bekliyor. Amsterdam, İstanbul ve hatta dünya çapında hizmet veren markamız farklı bakış açılarını ve dünya trendlerini sizinle buluşturuyor.

Deneyim

Kurucumuz Önder Sayım, sosyal, dinamik, genç ve başarılı bir fotoğraf sanatçısı. Arel Üniversitesi Radyo, Televizyon Bölümü mezunu Sayım, 2013 yılından beri aktif olarak profesyonel fotoğrafçılık yapıyor. Hem yurt dışında hem Türkiye’de pek çok çiftin düğün günlerine özel bir dokunuş yapan ve kaliteli işler çıkaran Heyyo Photography, düğün fotoğrafları yanında aile ve hamile fotoğrafları da çekiyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün çekimleri için sizin arzu ve isteklerinize göre hareket ediyoruz. Düğün belgeseli, düğün klibi veya düğün hikayesi gibi formatlarda çekimler yapabiliriz. En özel gününüz için birlikte belirleyeceğimiz konsept çekimler veya katalog çekimleri için de bize güvenebilirsiniz. Dikkat çekici bir davetiye isterseniz özel bir dış mekan Save the Date çekimi veya Trash Day çekimi de gerçekleştirebiliriz.

Düğün çekiminiz için mekan konusunda sınır tanımıyoruz. İstanbul’da düğün fotoğrafı çekilecek yerler içinde, benzersiz tarihi ve turistik mekanları kullanabiliyoruz. İsterseniz doğanın içinde orman alanlarında, nehir ve göl kenarlarında çekim yapabiliriz. Mavi ve yeşilin buluştuğu sahil alanları, deniz kenarı ve kumsal çekimleri veya sizin hoşunuza giden bir doğal güzelliği düğün albümlerinize taşıyabiliriz.

Ek Hizmetler

Heyyo Photography markamızla, dünyanın her yerinde sizin için özel çekimler yapabiliriz. Dünya trendlerini ve teknolojik gelişmeleri sıkı takip ediyor ve ekipmanlarımızı buna göre güncelliyoruz. Başarılı ve kabiliyetli ekibimizle size her zaman dünya kalitesinde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Modern ve şık albüm seçeneklerimizi beğenilerinize sunuyoruz. Orijinal kopya olarak görsellerinizi size USB veya dijital ortamda teslim ediyoruz.

Düğün albümünüzü dünya standartlarında bir ekibin çekmesini istiyorsanız, Heyyo Photography kesinlikle doğru adres. İşini büyük bir keyifle yapan ekibimiz, sizin de bu en özel gününüzü muhteşem bir deneyime çevirmeye hazır. Siz de düğün albümünüzle konuşulmak isterseniz bize sayfadaki numaralardan ulaşabilir, size özel İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatlarımıza formu doldurup bize ileterek ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.