Hazal

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hazal Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Hazal Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hazal Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü

Hazal Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz bu özel günü belki de yıllardır bekliyorsunuz. Böylesine özel bir günden yıllarca saklayacağınız düğün fotoğraflarınızın tecrübeli ve işini tutkuyla yapan bir ekip tarafından hayallerinizin ötesinde bir güzelliğe sahip olmasını isterseniz; biz Hazal Fotoğrafçılık olarak 20 yılı aşkın tecrübemizi ve işimize duyduğumuz aşkı siz mutlu çifteleri kusursuz düğün fotoğraflarına kavuşturmak için birleştiriyoruz. Severek yaptığımız işimizde daima daha ileri gidiyoruz. Hatta sınırların dışına çıkıp Amerika’da aldığımız Wedding&Portrait Photographers International ödülleriyle de başarılarımızı taçlandırdık. Ancak bizim işimize duyduğumuz özenin en büyük mükafatı siz çiftlerin yüzünde gördüğümüz mutluluk.

Çekimlerin tamamında yol haritamızı sizin hayallerinizi gerçekleştirmek üzerine çiziyoruz. Çiftlerin telaşlarını ve heyecanlarını yıllardır edindiğimiz tecrübeler sayesinde anlıyor ve size özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz.

Fotoğraflarınızda muhteşem sonuçlara ulaşmak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Işığı iyi kullanmasını bilen profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Çekimlerinizde renkler arasındaki uyumları ve zıtlıkları ustalıkla kullanıyoruz. Böylece fotoğraflarınız sanatsal bir yoğunluğa sahip oluyor.

Çekimlerinize içten gülüşlerinizi, anlamlı bakışlarınızı tüm saflığıyla aktarmayı çok seviyoruz. Bunun için sizden asla yapay pozlar içine girmenizi istemiyoruz. Çekimleriniz boyunca size rahat bir ortam sağlıyoruz. Böylece çekimler boyunca kendiniz gibi, yani en güzel halinizle olmanıza izin veriyoruz.

Video hizmetlerimizden de bahsedecek olursak; düğün klibi, düğün belgeseli gibi dilediğiniz her türde çekimlerinizi yapabiliyoruz. Böylece kendi filminizin başrolü olduğunuz harika çekimlerle yıllar sonra bile izleyip, tüm canlılığıyla o ana geri döneceğiniz anılara sahip oluyorsunuz. Tam gün video çekimlerimiz sayesinde de düğününüzün her güzel anını hazırlıktan bitimine kadar sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de düğün fotoğraflarınızı ve videolarınızı tecrübeli ellere teslim edip, yıllarca sevdiklerinizle beraber bakmaya doyamayacağınız anılarınız olmasını isterseniz Hazal Beşiktaş düğün fotoğrafçısı hizmetinizde. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.