Hayal Günüm Fotoğraf

2 Yorum

E-posta Gönder

  • Avcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Hayal Günüm Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Hayal Günüm Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Hayal Günüm Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Hayal Günüm Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hayal Günüm Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Hayal Günüm Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hayal Günüm Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Hayal Günüm Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hayal Günüm Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Hayal Günüm Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hayal Günüm Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Hayal Günüm Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hayal Günüm Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Hayal Günüm Fotoğraf Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Hayal Günüm Fotoğrafçılık Stüdyosu’nda 2013 yılından beri başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. Yılların bize kattığı tecrübeler doğrultusunda size özel bir tarz belirleyerek keyifli bir çekim süreci yaşamanızı ve harika bir düğün fotoğrafı albümü elde etmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel olarak fotoğrafçılık yapıyoruz. 2 kişilik bir ekibe sahip olduğumuz stüdyomuz içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Elde ettiğimiz tüm tecrübeleri işimize yansıtmaya gayret göstererek her şeyin sorunsuz olduğu bir hizmet ortaya çıkarıyoruz. Üstelik sadece İstanbul’da değil farklı illere de çekim yapmaya gittiğimizi belirtmek isteriz.

Çekim öncesi sizi stüdyomuzda ağırlıyor ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Tarzınıza uygun bir konsept içeriği planlaması yapıyoruz. Çalışmalarımız hakkında bilgi veriyor ve örnekler de göstererek hizmet içeriğimiz hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Dış çekimler için İstanbul çekim mekanları arasında yer alan yerleri göz önünde bulundurarak size tercih etme hakkı sunuyoruz. Boğaz manzarası, tarihi mekanlar ya da estetik bir görüntü oluşturabilecek duvarların önünde fotoğraflarınızı çekmek için deklanşöre basıyoruz. Çekimler esnasında kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve bulunduğumuz dönemin moda olan fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyoruz. Çekimler esnasında size gerekli gösterdiğimiz konularda yönlendirmelerde bulunuyoruz. Poz, duruş ve gülüş gibi konularda gerekli yönlendirmeleri yaparak yapaylıktan uzak doğal kareler elde ediyoruz. Elde ettiğimiz kareleri bilgisayar ortamında düzenleyerek renk ve efekt ayarlamaları yapıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise söz verdiğimiz tarihte size albümünüzü hemen teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan stüdyomuzun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp fiyat tekliflerimizi kolayca öğrenebilirsiniz.

İletişim

Hayal Günüm Fotoğraf Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sueda & Mücahit

Düğün Tarihi: 24.06.2018Düğün cekimini hayal gunumle gerceklestirdik ilgi ve alakasindan samimiyetinden cok memnun kaldik albumumuz de ozenle hazrlanmsti tesekkurler hayal gunum fotograf

Sümeyye & Muhammed

Düğün Tarihi: 17.07.2016Sevde hanim bizimle çok ilgilendi isteklerimizi gerçekleşirmek için elinden geleni yapti. Sürecin her aşamasinda iletişime geçip taleplerimizi göz önünde bulundurdu. Çekim esnasinda heyecanımızı yatıştırdı. Kadrosu genç ve neşeli. Çekimden keyif almak da önemli diye düşünüyorum. Albüm kadar çekim... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.