Hasret Topkara Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hasret Topkara Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hasret Topkara Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hasret Topkara Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Hasret Topkara Photography Hakkında

Düğün fotoğrafları o günü hatırlamanın en güzel yoludur. Ben de bu noktada size yardımcı olabilmek için İstanbul düğün dış çekimlerinizi yapıyorum. Ben kim miyim?

İsmim Hasret Ertan. Profesyonel olarak hem düğün fotoğraf çekimlerini hem de video çekimlerini yapıyorum. Masalsı yolculuğunuza eşlik ediyor, güzel günlerinizi ölümsüzleştirmek için çalışıyorum. Şimdi gelin birlikte neler yapabileceğimize bakalım…

Düğün dış çekimi için ilk olarak sizinle fotoğraf çekilecek yerler konusunda fikir alışverişi yapıyoruz. Ardından gidilecek yeri belirledikten sonra nasıl çekim istediğinize karar vermenizde yardımcı oluyorum. Örneğin dış çekim için düğün gününü mü tercih edenlerdensiniz yoksa farklı bir günü mü? Bu soruya verdiğiniz cevaba istinaden farklı paket avantajları sunuyorum. Peki nedir bu paketler?

Eğer düğün günü çekilecekse arzunuza göre kuaför hazırlıklarından itibaren yanınızda oluyorum. Böylelikle bütün hazırlık sürecini yakalıyor, o fotoğraflardan düğün hikayesi oluşturuyorum. Ya da yine düğün günü için anlaştıysak, o gün sadece dış çekim yapabileceğimi de söylemek isterim. Böylelikle fotoğraflarınız da tıpkı sizin kadar güzel oluyor.

Farklı bir gün için anlaştıysak burada da saatleri baz alarak ilerliyoruz. Ayrıca farklı günde de mini video klip yapabilmemiz pek mümkün tabii! Onu da şu şekilde hazırlıyoruz; çekimler esnasında sizden minik bir senaryoya bağlıymışçasına hareket etmenizi istiyorum. Böylelikle klipte sanki düğün gününüzmüş gibi bir hava yakalayabiliyorum.

Gelelim “İstanbul’da düğün dış çekim mekânları nereler?” sorusuna. O konuyla ilgili bir fikriniz yoksa eğer hiç araştırmaya girmenize de gerek yok derim. Çünkü ben konsepte en uygun mekân alternatiflerini sizinle paylaşıyorum.

Tüm bu anlattıklarımdan sonra içinizde bir kıpırtıya sebep olabildiysem, hiç durmayın ve sayfadaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurun. Böylelikle aklınızdaki soruları birlikte yanıtlayalım.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.